GoRecruit

03.04.2019
22
A+
A-
GoRecruit

Blockchain Tabanlı İK için AI

GoRecruit iş başvurularını değerlendirmek için yeni bir yol sunan blockchain teknolojisine dayanan bir AI işe alım sistemidir. 

Uygun bir çevrimiçi hizmet olan AI sistemi, sosyal ağlardan ve kamuya açık kaynaklardan gelen verilerin analizine dayanarak İK kararları almasını sağlar. Bir mülakat için başvuru seçmek için, verilerin işlenmesi ve analiz edilmesi için birkaç saat harcamak gerekmez:

bir kişi GoRecruit sistemindeki bir adayın onaylanmasından hemen sonra önerileriyle birlikte ayrıntılı bilgi edinecektir. Bu yaklaşım boşluklara daha açık erişim sağlar, işe alımdaki insan hatasını ortadan kaldırmanın yanı sıra rutin işleri optimize ederek İK hizmetinin maliyetini azaltır.

GoRecruit Hakkında

İş başvurularını değerlendirmenin yeni bir yolunu sunuyoruz.

 Uygun bir çevrimiçi hizmet olan GoRecruit yapay zeka sistemi, sosyal ağlardan ve kamuya açık kaynaklardan gelen verilerin analizine dayanarak İK kararları alınmasını sağlar. 

Bir mülakat için başvuru seçmek için, verilerin işlenmesi ve analiz edilmesi için birkaç saat harcamanıza gerek yoktur:

GoRecruit sisteminde bir adayın onaylanmasından hemen sonra önerilerle birlikte ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 Bu yaklaşım, boş pozisyonlarınıza daha açık erişim sağlayacaktır, işe alımdaki insan hatasını ortadan kaldırmanın yanı sıra, rutin işleri optimize ederek İK hizmetinin maliyetini düşürecektir.

Kripto Haber