Grammy müzik Blockchain kullanmak için Minerva müzik başlattı

06.05.2019
18
A+
A-
Grammy  müzik  Blockchain kullanmak için Minerva müzik başlattı

Grammy-diğer adı ‘RAC’ tarafından iyi tanınan (Goldroom) Dj Josh Legg olan insanlar için tüm dünya genelinde sorunsuz bir şekilde müzikal teklifleri dağıtmak için Roman blockchain altyapısı kullanacak Minerva Müzik, plak oluşturmak için Ortaklık olduğunu kısa süre önce duyurulan sanatçı, Andre Allen Lizbon — kazanan.Bu konuda da hedefine ulaşmak için, Minerva gibi Kök ve Ujo Müzik olarak başlatılması bir dizi yerel iş etkileşimleri çok daha akıcı hale getirmek için eller katılacak gerektiğine işaret etti.

Bu Konuda Daha Fazla
Son zamanlarda Billboard tarafından yayınlanan bir haber hikayesine göre, RAC, ETH’NİN müzikleri için daha adil bir gelir elde etmek söz konusu olduğunda daha fazla sanatçının daha fazla özerklik elde etmesine izin vereceği fikri üzerine satılıyor.

Bu konuda, tırnak gibi olduğunu söyledi

“Hedeflerimiz sanatçılara daha yüksek bir özerklik seviyesi, geleneksel müzik endüstrisinden daha fazla ayrılma ve sonuçta ödenme şeklinin mümkün olduğunca akıcı olmasını sağlamaktır,”

Ayrıca, Anjos’un 2017’ten beri blockchain teknolojisi ile uğraştığına dikkat edilmelidir-eter blockchain’de tam uzunlukta bir albüm yayınladığı bir zaman.

Minerva Records zaten platformlarını kullanmak için bir dizi sanatçı imzaladı. Bunlar Metsa, Chela, Nolan Garrett ve NASAYA gibi büyük isim oyuncuları içerir.


Plak şirketi, bu ay bir süre sonra ilk teklifini yayınlamayı hedefliyor.

Bu parçayı kapatırken, kripto özellikli teknolojilerin kullanımının sanat sahnesinde yeni bir şey olmadığına dikkat edilmelidir. Örneğin, daha önce BTC, eth gibi altcoinleri kreasyonları için kabul eden bir dizi sanatçı var. Sadece bu değil, bazı ünlü endüstri personeli, geçtiğimiz yıl boyunca belirli ICO projelerine desteklerini bile ödünç verdi.

Kripto Haber