Groestlcoin (GRS), MasterCard tarafından onaylandıktan sonra% 200 fiyat artışı yaptı, sadece% 33 düşüş gösterdi

13.03.2019
385
A+
A-
Groestlcoin (GRS), MasterCard tarafından onaylandıktan sonra% 200 fiyat artışı yaptı, sadece% 33 düşüş gösterdi

Kim sadece Bitcoin’in boğa koşusu yaşayabileceğini söyledi? Groestlcoin adlı eski bir altcoin, ekibin kripto para biriminin PolisPay Card adlı kendi Mastercard destekli bankamatik kartını piyasaya süreceğini açıklamasının ardından% 200’ün üzerinde fiyatında bir artış gördü.

Kart, satış noktası (PoS) makinelerinin kartı kullanmasını sağlamak için kullanılır ve kriptolarınızı mağazalarda harcamak için çevrimiçi alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Groestlcoin, Mart 2014’te, endüstrinin gördüğü en son dalgalanma dalgasından çok önce başlatıldı. ASIC’e dayanıklı bir P2P parası olması gerekiyordu ve kullanıcılar için düşük ücretler sunuyordu. Ayrılmış Şahit (SegWit) teknolojisini kullanan ilk belirteçlerden biri olduğu bildirildi.

Raporun zamanında, Binance’in kurucu ortağı Changpeng “CZ” Zhao bile Twitter hakkında yorum yaptı. İlerlemenin yavaş olduğunu ancak kesin olduğunu ve (kriptolar) durdurulamayacağını söyledi.

Diğer bazı şirketler Visa ve MasterCard ile ortaklıklar kurmayı denedi ve GRS jetonlarının fiyatını bu kadar hızlı bir şekilde arttırdı, çoğu aslında başarısız oldu. Büyük bir şifreleme kasası servisi olan Xapo bile, Visa’nın talebi üzerine banka kartı programını kapatmak zorunda kaldı. Bu, Groestlcoin’i fiyatların yükselmesine neden olan bazı yutturmaca ile aşıladı.
Groestlcoin’in Fiyatı

Bu raporun yapıldığı sırada, GRS, duyuru işleminden önceki fiyatının iki katı olan 0,24 dolar olan 0,49 dolardı. Haber başlar başlamaz, jetonun fiyatı% 200 oranında artırıldı ve 0.74 $ ‘lık en yüksek fiyata ulaştı. Yine de sürmedi.

Bir süre sonra, fiyatlar 50 sentlik işaretin üzerine düşmeye başladı ve ardından tekrar yaklaşık 60 sente yükseldi. Ancak, şimdi aşağı iniyorlar ve belirteç şu anda 0,49 ABD Doları değerinde. Bununla birlikte, fiyatı fırlakken jetonu satın aldıysanız, kesinlikle bir miktar para kaybettiniz.

kriptopara