GTEX oyun platformu: merkezi olmayan Blockchain oyun ağı?

22.04.2019
22
A+
A-
GTEX oyun platformu: merkezi olmayan Blockchain oyun ağı?

GTex Nedir?


GTEX bir blockchain tabanlı oyun platformu ve pazar yeridir. Merkezi olmayan uygulama, tüm oyun ve kripto meraklılarına benzersiz bir oyun deneyimi sunmak için en hızlı oyun blok zincirini ve stabilize oyun para birimini birleştirir.

Ayrıca, gtex oyun platformu, oyuncuların merkezi olmayan oyun ağına girmesi için bir ağ geçidi görevi görür. GTEX, GPOA ağındaki ana uygulamadır ve dört ana bileşenden oluşur:

GTEX Oyun Merkezi
GTEX cüzdan
GTEX değişimi
GTEX açık artırma

GTex Platform Bileşenleri


GTEX Game Mall: GTEX game mall, oyun geliştiricilerine doğrudan oyunculara ulaşmak için etkili bir yol sağlayan merkezi olmayan bir oyun dağıtımıdır.
GTEX cüzdan: bu cüzdan, kullanıcıların tüm jetonlarına ve oyun varlıklarına merkezi olmayan GTEX platformunda erişmelerini sağlar.
GTEX Müzayede: GTEX müzayede oyun belirteçleri ve oyun varlıkları ticaret oyuncular, yatırımcılar ve oyun geliştiricileri sağlayan güvenli bir platformdur.
GTEX Exchange: GTEX platformunun bir başka bileşeni olan bu exchange, oyun, yatırımcı ve geliştiricilere tek bir platformda satın alma, satma, ticaret yapma ve yatırım yapma olanağı sağlar.
GTEX POA ağı
GTEX POA ağı, otorite konsensüs algoritmasının kanıtı üzerinde çalışan konsorsiyum zinciridir. Algoritma, kimliklerini ortaya çıkarmak için yetkili düğümlerin gerekli olacağı düğümlerin ittifakı tarafından oluşturulur. Ağ, oyun geliştiricileri, oyuncu topluluk kuruluşları ve oyun endüstrisindeki diğer paydaşlardan oluşur.

Oyunun temel bilgilerini zincir üzerinde depolayarak, platform daha fazla şeffaflık ve güvenlik sağlamak için geleneksel Oyun entegrasyonunu blockchain teknolojisi ile birleştirebilecektir.

GTex Noktaları


GTEX Points (GP), platformdaki tüm işlemleri güçlendiren istikrarlı bir GTEX POA ağ parasıdır. Her bir dolar için 100 GP’DE tespit edilen GTEX platformundaki işlemler ve ödemeler için ortam. Değer uçucu olmadığından, paydaşlar tarafından veya değer depolama için bir araç olarak ideal ödeme aracı olarak hizmet edecektir.

Oyun Belirteçleri Ve Gelir Paylaşımı Modeli


GTEX, oyuncuların ve oyun geliştiricilerinin pazar odaklı bir platformda işbirliği yapmasına izin verecek yeni bir ekonomik kavram geliştiriyor. Gelir paylaşımı ve uygulama işlevlerine sahip olacak her oyun için belirli bir oyun belirteci tanıtmayı amaçlamaktadır.

GTex Belirteci
GTEX belirteci, GTEX POA ağında dağıtılan bir yardımcı program belirtecidir. Token, sahipleri için özel haklar sağlayacağı için oyuncular ve oyun geliştiricileri için yararlı olacaktır. Belirtecin faydalarından bazıları şunlardır:

İşlem ücretlerinin azaltılması


GTEX airdrops katılım
Oyun öğelerinin serbest bırakma öncesi satın alınması
Oyun geliştiricileri için oyun dağıtımı
Önemlisi, GTEX sistemi oyun geliştiricilerine ve oyunculara oyun ekosistemine katılmalarını sağlayacaktır. GTEX cüzdan ve hesap yönetim sistemleri, oyuncuların oyun jetonları ve oyun içi öğeler gibi oyun varlıklarını kolayca satın alma ve ticaret yapmalarına izin verecektir.

Oyun geliştiricileri için platform, oyun ekonomisini GTEX kullanıcı topluluğuna açmayı kolaylaştıran zengin bir API seti sağlamayı amaçlamaktadır. GTEX ayrıca, her oyunun dijital varlıklarının dağıtımına yardımcı olmak için tam hizmet alışverişi sunar.

Kripto Haber