Güney Kore Hastanesi ve Longenesis Blockchain Destekli Sağlık Veri Yönetimi Veri Tabanı Oluşturuyor

26.04.2019
46
A+
A-
Güney Kore Hastanesi ve Longenesis Blockchain Destekli Sağlık Veri Yönetimi Veri Tabanı Oluşturuyor

Güney Koreli Hastane Ve Longenesis Blockchain Destekli Sağlık Veri Yönetimi Veritabanı Oluşturuyor


News outlet, Coin Telegraph’a göre, blockchain tabanlı bir sağlık bilgi yönetim sistemi oluşturmak için iki varlık bir araya geliyor. Bir ittifak Kuran iki taraf Güney Kore Hastanesi, Gil Tıp Merkezi ve gelişmiş ve güvenli yaşam veri depolama sağlayıcısı, Longenesis vardır.Platformun özellikleri, Bitfury açık kaynak Exonum blockchain çerçeve kuruluşundan olacağı ortaya çıkmıştır. Bitfury, ağın genel uygulaması ve işlevselliği söz konusu olduğunda daha fazla esneklik sağlamak için Exonum’u yaratan tam hizmet blockchain firmasıdır.

Longenesis’in başarısının bir diğer sağlam kısmı, o zamandan beri AI (yapay zeka) konusunda uzmanlaşmış ve söz konusu teknolojiyi hedef tanımlama, ilaç keşfi ve yaşlanma araştırması alanlarında uygulayan Insilico Tıbbı olarak ortaya çıkmıştır.

Açıkçası, Longenesis, Gil Medical Center’ın hastalara ait sağlık verilerini gerektiği gibi yükleyebileceği, izleyebileceği ve düzenli olarak güncelleyebileceği platformu sağlayan kişi olacaktır. Yapılan iddialara göre, bu sistem aynı zamanda hastaların kişisel bilgileri üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlayacaktır – bugünün toplumunda nadir olan bir şey.

Platformun “Sağlık Sigortası taşınabilirliği ve hesap verebilirlik Yasası (HIPAA) ve genel veri koruma Yönetmeliği (GDPR) yönetmeliklerine uygunluk”, Coin Telegraph’ı yabancılara hizmet sunmakla ilgilenen bir şey olarak bildiriyor.

News outlet, Crypto Ninjas, bu konuda da rapor ettiler ve o zamandan beri her bir varlığın Ceo’sunun görüşlerini sundular. BİTFURY CEO’su Valery Vavilov, önemini vurgularken Longenesis ile birlikte çalışabilmenin onurunu dile getirdi. O da paylaştı,

Bu yeni blockchain çözümü, tüm dünyadaki insanlara geniş kapsamlı faydalar sunabilecek veri toplama ve tıbbi koşulları araştırma sürecini güçlendirecektir.

Insilico Tıp CEO’su Alex Zhavoronkov, sahibi verilerinin korunmasına ve “rıza prosedürünün” etkili bir şekilde “ağrısız” bir şekilde tamamlanmasını sağlamaya güçlü bir şekilde inanıyor. Günün sonunda, Zhavoronkov bunun hastalar ve sağlık gönüllüleri için kazan-kazan durumu olması gerektiğini savunuyor. Sonuçta, Bitfury ve Longenesis’in platform gibi başarabildikleri için tebrik etti.

Kripto Haber