Healthereum ; Blockchain Sağlık Platformu?

30.04.2019
53
A+
A-
Healthereum ; Blockchain Sağlık Platformu?

Healthereum Nedir?


Healthereum, hastaları ve sağlayıcıları küresel bir blockchain sağlık ödülleri platformu ile güçlendirmeyi amaçlayan blockchain tabanlı bir şirkettir. Ödüller nelerdir? Healthereum üyeleri sağlık, yarar belirteci ve healthereum ekosistemin tutkal dahil olmak üzere çeşitli ödülleri kazanmak için durmak.Sorun ve Healthereum çözümü
Healthereum’un arkasındaki ekip, en iyi hasta katılım platformunun oluşturulmasının sağlık sektöründe sürekli bir mücadele olduğuna inanıyor. Birçok yazılım platformları var ama hasta deneyimi durma noktasında ve sağlık sağlayıcıları bakım teslim hayal kırıklıkları ile alıcı sonunda kalır.

Healthereum nihayet durumu değiştirebilir bir çözüm geliştirdi. Şirket, doktorlar için operasyonel süreçleri artıracak olan hastalar için bir blockchain loyalty rewards platformu geliştirdi. Daha fazla hasta ödül platformunu kullandıkça, aldıkları daha iyi sağlık hizmeti sunumu.

Ek olarak, bir randevuya katılmak veya formları doldurmak gibi sağlık görevlerini tamamladıktan sonra, hastalar dijital belirteçler şeklinde ödül puanları kazanabilirler. Doktorlar belirteçleri vermek ve hastalar sonunda set sağlık yararları için onları alışverişi.

Healthereum nasıl çalışır


Healthereum hasta nişan yönetim platformu sağlık sağlayıcıları sağlık sektöründe acil ihtiyaçların bazı çözmek için araçlar verir. Platform, hastaların ödül sadakat programını ne sıklıkta kullandıklarına bağlı olarak çalışır.

Blockchain teknolojisi ile healthereum, randevulara katılımı ödüllendirmek ve no-şovları cezalandırmak için ilginç karşılaşmalar yaptı. Bu uygulama, her randevu, kalite anketlerinin derhal konuşlandırılmasına izin vereceğinden, gösterilmeyen oranı azaltacaktır.

Bunun özü, egzersizin teşvik edilmesidir. Bu sağlık sağlayıcıları geri kabul oranlarını azaltacaktır sürekli angajman ile, kliniğin dışında hastalarına tanıya özgü mesajlar göndermek için yeteneği verir.

Önemlisi, sağlık hizmeti sağlayıcıları artık hasta onaylarken sigorta talepleri oluşturabilir. Bu, daha hızlı ödemelere ve sigorta sahtekarlığını azaltacaktır.

Hasta arayüzü (HELİO) aracılığıyla, sağlayıcılar, sağlıkları için hesap verebilirliği göstermek için istenen görevleri tamamlayan hastalara yardımcı belirteçleri (sağlık) sunabileceklerdir. Sonunda, hastalar sağlıklı aktivitelere harcadıkları zamandan para kazanabilirler.

Sağlık hizmeti sağlayıcılar ve profesyoneller, sağlanan hizmetler karşılığında sağlık profesyonelleri tarafından verilen belirli bir değerde belirteçleri alırlar. Hem sağlayıcılar hem de kurumlar daha sonra belirteçleri yeniden tedarik edebilir ve diğer hastalara geri akabilir. Döngü, sağlayıcı ile hasta arasında tokenize edilmiş bir ekonomi ile devam eder. Bu blockchain teknolojisinin sağlık sadakat deneyimi nezaket tam bir döngü oluşturur.

Healthereum Ürünleri


MİDUSO
Healthereum sağlıklı davranış ödüllendirmek istiyor. Daha spesifik olarak, teşvik tıbbi randevulara uymaya yönelecektir. Blockchain kullanarak, sağlayıcılar sağlık belirteçleri ile ödüllendirecekleri sağlıklı davranış kanıtlarını kaydedebilecekler. Hastalar sağlıklı yaşam tarzlarını sürdürmeye devam ettikçe, belirteçler birikir. MİDUSO DApp ayrıca bir sağlayıcı ziyaret etmek, hastane anketlerini tamamlamak, 5K çalıştırmak, Sağlıklı yiyecek almak ve sağlık kulüplerini ziyaret etmek için ideal olacaktır.

DARBE
PULSE, bir hastanın doldurması gereken her türlü belgenin dinamik olarak oluşturulmasını kolaylaştıracak bağımsız bir anket çözümüdür. Örneğin, bir sağlayıcı ziyaret etmeden önce tamamlamak istemci için nabız üzerinde bir alım formu oluşturabilirsiniz. Hastalar ayrıca tıbbi sorunlar, ilaç listesi veya alerji gibi diğer öğeleri girmek için kullanabilirsiniz. Tamamlandığında, hastalar formu doldurarak harcadıkları süre için belirteçler alırlar. Ayrıca bir blockchain elektronik tıbbi kayıt oluşturabilirler.

Kripto Haber