Hint dev teknoloji Mahindra Blockchain pazarına girmek için Samsung SDS ile işbirliği Girdi

16.04.2019
30
A+
A-
Hint dev teknoloji Mahindra Blockchain pazarına girmek için Samsung SDS ile işbirliği Girdi

Kore Times tarafından yayınlanan son bir rapora göre, Hint devi teknoloji Mahindra, Blockchain pazarına girmek için Samsung ile çalışacak. Bunu yapmak için, Samsung SDS Hint teknoloji firması ile işbirliği yapacak.

Tech Mahindra Blockchain Teknolojisi İle Çalışır
Samsung’un SDS sistem entegrasyonu kolu, Hindistan, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki bazı ülkeler de dahil olmak üzere farklı ülkelerdeki Nexledger blockchain platformunu kullanarak genişleyecektir.

Bu iki şirket bölgede daha fazla iş fırsatı bulmak için çalışıyor olacak. Buna ek olarak, Samsung SDS, Tech Mahindra ile işbirliği yaparak gelecekteki Nexledger güncellemeleri üzerinde de çalışıyor olacak. Nexledger geri başlatıldı 2017 ve mali int he kullanılmıştır, imalat ve lojistik sektörleri. Bu, firmaların hizmetlerini ve ürünlerini daha verimli hale getirerek geliştirmelerini sağlar.

Buna ek olarak, cointelegraph’a göre, Samsung SDS, Nexledger Accelerator olarak adlandırılan ve işlem işlem hızlarında olumlu bir etkiye sahip olan kendi blockchain hızlandırıcı teknolojisini piyasaya sürecek.

Bu arada, Mahindra, yapay zeka (AI), blockchain, şeylerin Internet’i (IoT) ve diğerleri gibi yeni teknolojilerle başa çıkabilmek için çalışanlarının çoğunu eğitiyor.

Hint bankaları da ülkedeki ödemeleri iyileştirmek için blockchain teknolojisini düşünüyor. Teknoloji, ödemelerin geleneksel sistemlere kıyasla güvenli ve verimli bir şekilde işlenmesini sağlayacaktır.

Hindistan piyasada sanal para genişlemesini kabul isteksiz olmuştur. Genel olarak, hükümet ve yerel düzenleyici kurumlar, dijital varlıkların ulusa inmesini önlemek için farklı önlemler almıştır.

Kripto Haber