HyperionX (AĞAÇ Token)

30.03.2019
145
A+
A-
HyperionX (AĞAÇ Token)

HyperionX Nedir?

HyperionX, akıllı pazarlar için blockchain tabanlı bir dağıtım ağıdır. Etkileşimli deneyimlerini artıracak gamification yoluyla blockchain teknolojisinin benimsenmesini arttırmayı amaçlamaktadır. Ağ, hem bireylere hem de işletmelere verimlilik ve ölçeklenebilirlik sağlayacak otomatik araçlar da geliştirecektir.

HyperionX, kullanıcılarına, toplulukla etkileşime girebilecekleri ve etkileşimlerinden belirteçleri kazanırken organik olarak birlikte büyüyebilecekleri merkezi olmayan, özerk ve serbest piyasa ekosistemi sağlamayı amaçlamaktadır.

HyperionX ekosistemi, kullanıcılar, Protokol katmanı, AI Sinir Ağı, düğümler, Peerion ve Blockchain uygulama katmanından oluşur. HyperionX ekosistemindeki kullanıcılar ekosistemi uyarır ve ağaç belirtecini kullanarak çeşitli işlemler oluşturabilirler.

Hyperion Protokolü, hassas verileri merkezi olmayan bir şekilde hesaplarken, Yapay Sinir Ağı birden fazla borsayı ve pazar yerini desteklemektedir. Düğümler, ağı doğrulamak ve güvence altına almak için kriptografiden yararlanır ve Blockchain Uygulama Katmanı, çalışması için özel hesaplama gerektiren dapp’leri destekler.

HyperionX Nasıl Çalışır

Peerion ekosisteminde kullanıcılar, Ürün satın alma, reklam gönderme ve ağaç belirteçlerini kullanarak oy verme gibi akıllı pazarda işlem yapabilirler. Kullanıcının işlemi daha sonra işleme için AI sinir ağına aktarılır.

Bu tamamlandığında, doğrulama işlemi için düğümlere gönderilir. Düğümler, ağaç belirteçlerini AI sinir ağında paylaşan ve karşılığında kullanıcının işlemlerini işlemek için belirteç alan kullanıcılardır. Ağaç blockchain, bunları güvence altına almak için tüm doğrulanmış işlemleri kaydeder.

AI ağaç blockchain işlem okur ve nimbus içine tüm ücretleri havuzları. Nimbus teknolojisinin işlevi, ücretleri, otomatik yağış süreci boyunca HyperionX katkıda bulunan kişilere dağıtmaktır; bu da, daha fazla insanı ekosisteme katılmaya ve desteklemeye teşvik eden bir ödül sistemine neden olacaktır. Nimbus ayrıca veri depolar ve HyperionX kullanıcıları nimbus içinde olmak verilere karar verebilir.

Hyperionx’in Faydaları

Merkeziyetçi

Blockchain teknolojisini kullanarak, HyperionX daha güvenli, güvenli ve birkaç kişinin kontrolü altında değil, çünkü insanların konsensüsü tarafından işletilmektedir. Platform ayrıca, kullanıcılarına ağın büyümesini desteklerken kendi kendine nasıl yeterli olabilecekleri konusunda yönergeler sağlar.

Günlük Görevlerin Otomasyonu

Hyperion, kullanıcılarına, görevlerini otomatikleştirebilen merkezi olmayan akıllı araçlara erişim sağlayarak, kullanıcının her an varlıklarının kontrolünde olmasını sağlarken, toplam çıktılarını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmasını kolaylaştıracaktır.

Şeffaflık Ve Güvenlik

Ethereum akıllı sözleşme teknolojisi, platformdaki tüm işlemleri tüm kullanıcıların erişebileceği bir genel muhasebe defterine kaydedeceği için platforma şeffaflık sağlayacaktır. Kullanıcının verileri ve kişisel varlıkları, blockchain teknolojisi ile birlikte akıllı sözleşmelerin uygulanması nedeniyle HyperionX üzerinde güvenli kalacaktır.

Ödül Sistemleri

HyperionX kullanıcıları, ağı ve bağlantıyı kullanmak için ödeme yaptıkları diğer sistemlerden farklı olan ekosistem üzerindeki faaliyetleri ve desteği için ödüller alacaklar.

Kripto Haber