Infinito Cüzdan, Listesine Dört Yeni Blockchain Parası Kattı: BNB, ETH, EOS ve ONT

27.04.2019
38
A+
A-
Infinito Cüzdan,  Listesine Dört Yeni Blockchain Parası Kattı: BNB, ETH, EOS ve ONT

Infinito cüzdan dört blockchain ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır onaylamıştır, bu ontoloji sever, Ethereum, EOS ve Binance zinciri. Infinito cüzdan DApp tarayıcı ile inşa edilmiş bir evrensel kripto cüzdan olarak kurulmuştur.

Platform ayrıca Infinito uygulama Meydanı olarak adlandırılan kendi yerleşik DApp tarayıcısını da başlattı. Bir şekilde tasarlanmış biri mevcut, yeni blockchain uygulamaları ile platform içinde kullanıcıları bağlamak mümkün.

Infinito App Kare Arzu Özellikleri İle Dizayn Edilmiştir


Uygulamanın DApp yaratıcıları yararlanacak evrensel özelliklere sahiptir. Piyasadaki DApp yaratıcılarının, farklı blockchains üzerine inşa edilmiş Dapps’leri uygun bir şekilde destekleme fırsatına sahip olmalarına izin vermek için yapılmıştır, bunların hepsi tek bir tarayıcıda mümkün kılınmıştır.

Bir kullanıcı olarak, dört gözle beklemeniz gereken çeşitli faydalar vardır ve ana, DApp topluluğundaki bireylerle kolayca etkileşim kurma yeteneğidir.

Uygulama Meydanına entegrasyon ile DApps evrensel cüzdan topluluğuna yaklaşabilecektir. Her ay yaklaşık 60.000 aktif kullanıcıya sahip olan biri, aynı zamanda, belirli bir ayda yaklaşık 400.000 indirme alır.

“Blockchain için kitle kabulü her zaman hedefimiz olmuştur. Bu nedenle, hem blockchain geliştirme topluluğu hem de kripto kullanıcıları için en iyi desteği sağlamaya odaklanıyoruz. Infinito cüzdan ve Infinito App Square, kullanıcılara her gün öncü hizmetler sunarken, blockchain yeniliklerini küresel kullanıcılarla birleştirmek için nihai bir ağ geçidi olacak.’Infinito cüzdan Müdürü, Bay Jack Thang Nguyen

Piyasadaki DApp geliştiricileri için, kullanıcının gereksinimlerini karşılamalarını sağlamak için uygulamalarını farklı blockchain platformlarında oluşturma seçeneği verilmiştir.

Örnek olarak stellar, EOS veya TRON alabilirsek, bunlar belirli bir günde büyük işlem yapma eğiliminde olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. Anında işlem onayına da ihtiyaç duyanlara ek olarak.

Ama DApp, Ethereum’u etkinleştirebilen ilk blockchain’e baktığımızda, dünyadaki devasa kullanıcı topluluğu nedeniyle piyasadaki geliştiricileri çekebildi. Ağda zaten var olan yaklaşık 2.000 veya daha fazla Dapp’ye sahip olduğu için popüler temel seçenek olarak kabul edilir.

Sadece birkaç gün önce, Binance.com, kripto alanı içinde iyi bilinen bir kripto değişimi, Binance zinciri olarak adlandırdıkları yeni yerli blok zincirini açıkladı.

Merkezi olmayan bir değişim DApp ile tasarlanmıştır, Bu binance DEX, bunun üzerine yeterince inşa edilmiştir. Böylece, bu topluluk içinde DApps muazzam değerini ve etkisini artırmak mümkün olacak, ama bu sadece piyasadaki geliştiriciler doğru değil, aynı zamanda kullanıcıların olacaktır.

Merkezi Olmayan Uygulamaları Anlamak

Bu uygulamalar, blockchain teknolojisinde etkili bir şekilde çalışan açık kaynaklı bir yazılım olarak tasarlanmıştır. Bu mevcut dünya sorunlarına bir çözüm sağlayan ve aynı zamanda pazar içinde bazı dijital bağımsızlık bireyler vermek için bir konumda olmak tek vizyonu ile Oluşturuldu.

Kripto Haber