IOTA Vakfı, Uluslararası IOTA Akademisini Resmi Olarak Başlatıyor

29.04.2019
47
A+
A-
IOTA Vakfı, Uluslararası IOTA Akademisini Resmi Olarak Başlatıyor

25 Nisan Perşembe itibariyle, IOTA Vakfı, Berlin ve Shangai merkezli “IOT1 Akademisi ile işbirliği içinde” olduğu iddia edilen IOTA Akademi’yi başlattı. Sunulan derslerin nihai amacı, geliştiricilerin, yöneticilerin ve öğrencilerin IOTA’nın teknolojisi hakkında kapsamlı bilgi edinmelerine yardımcı olmaktır.

Kursların kendilerine gelince, ekibin o zamandan beri öğrencilere kullanım durumları hakkında uygulamalı deneyim kazanma fırsatı verileceğini açıkladı.

training.iota.org web sitesini ziyaret ettikten sonra, öğrencilere kurs detayları, söz konusu dersleri almanın yararları ve bir sertifikalandırma bileşeni sunulur.

Ders içeriği

Başlangıç olarak, kurs yukarıda belirtildiği gibi IOTA’nın teknolojisini keşfedecektir. Kodlayıcılar ve geliştiriciler, malzemenin yavaş yavaş toplanmasını bekleyebilir, yani, IOTA ekosistemine, uygulamalarına, programlama kütüphanelerine ve kaynaklarına genel bir bakış izleyen temel bir anlayış sunulacaktır. Ayrıca, bir arapsaçı içinde işlem ve mesajların yanı sıra MAM kütüphanesi ile veri akışları göndermek ve almak öğreneceksiniz.

IOTA Vakfı, kursun zaman açısından verimli olduğuna, gerçek gelişmelerden haberdar olduğuna ve mümkün olduğunca eksiksiz olduğuna inanmaktadır. Dahası, kursa katılanların çok pratik, yani didaktik bir yapı bulacağına güveniyorlar.

kriptopara