Kripto Muson (CMN ICO Token)

30.03.2019
50
A+
A-
Kripto Muson (CMN ICO Token)

Kripto muson, dijital belirteçlerin kullanımı etrafında dönen bir reklam platformudur. Kripto muson hakkında bilmeniz gereken her şeyi bugün incelememizde öğrenin.

Kripto Muson Nedir?

Kripto muson, CryptoMonsoon online bulundu.ıo, blockchain tabanlı bir reklam platformudur. Platform, Kripto muson belirteçleri veya CMN adlı kendi yerel belirteçlerini kullanır. Belirteçleri Ethereum blockchain üzerinde erc20 sikke vardır. Cmn jetonları için bir jeton satışı Şubat ve Mart 2019 boyunca devam ediyor.

Şirket, Crypto Monsoon Limited adı altında kayıtlı olan Londra, İngiltere’ye dayanıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, genel olarak, Kripto muson çevrimiçi hakkında sınırlı bilgi var. Şirket bugüne kadar sınırlı basın ve medya dikkatini çekti. Şirket hakkında bildiğimiz bilgilerin çoğu, şirketin kendisini blockchain reklamında “öncü ” olarak tanımladığı resmi web sitesinden geliyor.”

Kripto Muson Ne Satıyor?

Kripto Musonu tam olarak ne satıyor? Şirketin ürün ve hizmetlerini resmi web sitesinde nasıl tanımladığı:

“Cryptomonsoon, reklamverenlerin ürünlerini tanıtmaları ve ürünlerine yönelik hedefli trafik maruziyeti elde etmeleri için en iyi yerdir. Reklamverenlerimizin ürünümüzden en iyisini elde etmelerine yardımcı olmak için dünyanın en iyi teknolojisini yapay zeka ile yerleştiriyoruz.”

Web sitesi, dilbilgisel hatalar ve bunun gibi kalitesiz İngilizce ile doludur.

Her durumda, Kripto muson tarafından sunulan bazı temel ürün ve hizmetler şunlardır:

Kripto muson iddialarının USD tarafından desteklendiği cmn adı verilen istikrarlı bir belirteç

Çoklu reklam paketleri

Birden fazla trafik paketleri, kendi web sitesi için trafik satın almak için izin

ICO reklam paketleri

Esasen, Kripto muson, kripto alanındaki şirketlere reklam ve pazarlama paketleri satıyor. Şirket, herkesin trafik ve reklam satın almasına izin veriyor gibi görünüyor. Ardından, Kripto muson Web sitenize doğru trafik yönlendirecektir.

Kripto muson ayrıca kullanıcıların 75 % gelir paylaşımının keyfini çıkarabileceğini iddia ediyor. Kripto muson üyesi olarak, %75 kadar yüksek komisyonlar kazanabilirsiniz. Şirket ayrıca bazı kullanıcıların her reklam paketinde %130 kazanabileceğini iddia ediyor.

Kripto muson çok seviyeli bir pazarlama Şeması mı?

Kripto Musonu bir piramit şeması veya çok düzeyli pazarlama şeması gibi görünüyor. Şirket, kullanıcıların platformda başkalarını işe almak için ödüllendirildiği çok katmanlı bir komisyon yapısına sahiptir.

Kripto muson komisyon yapısı, ICO reklam paketleri ve düzenli reklam paketleri için 3 kat aşağı iniyor:

Kademe 1: 7%

Kademe 2: 2%

Katman 3: 1%

Kripto Musonu, kullanıcıların yapmayı bekleyebileceği komisyon miktarı hakkında saçma iddialarda bulunur. Kullanıcılara, müşterinin gerçekte harcadığından daha fazla para kazanabileceğinizi gösteren %75 ila %130 arasında komisyonlar kazanmayı beklemeleri söylendi – ki bu imkansız görünüyor. Bu arada, yukarıda bahsedilen üç katmanlı sistem, toplam komisyonların %10’unu ödemeyi iddia ediyor-ki bu daha makul görünüyor.

Kripto Musonunun gelir paylaşımına “gizli” basit görünüyor: kullanıcılara gerçek para vermek yerine, şirket cmn adı verilen keyfi dijital belirteçleri veriyor. Bu belirteçlerin herhangi bir değeri yok gibi görünüyor. Şubat 2019 boyunca bir ICO üzerinden $0.01 USD fiyata satılıyorlar.

Başka bir deyişle, “gerçek” parayla 130% ödeme yapmak yerine, Kripto muson, gerçek bir değeri veya amacı olmayan cmn adı verilen keyfi dijital belirtecinde %130 getiri ödeyecek.

Kripto Muson Ürünleri

Kripto muson beyaz kağıt üç özel üründen bahseder:

Adpack: 40 $ için bir reklam paketi veya “adpack” satın alabilirsiniz. Bu reklam paketini satın aldıktan sonra, yatırımınızın %130’unu geri kazanmanız garanti edilir. Paketin nasıl çalıştığı veya Kripto Musonunun böyle saçma Rois’e nasıl söz verebileceği belli değil.

İstifleme Adpack: bu reklam paketi daha “uzun vadeli yatırımcılar”için yiyecek ve içecek. Yatırımcılara yılda %12 temettü ödemeyi vaat ediyor.

Pazarlama hizmetleri: Kripto muson tarafından sunulan üçüncü ve nihai ürün pazarlama hizmetleridir. Şirket giriş reklamlarını görüntüleyebilir, web sayfalarını başlatabilir, e-posta kampanyalarını çalıştırabilir veya örneğin bir PPC reklam kampanyası yürütebilir. Banner ve metin reklamları da satışa sunulmaktadır ve kripto şirketleri trafik alışverişi yoluyla trafik satın alabilirler.

Genel olarak, 13 sayfalık beyaz kağıt, Kripto muson ürün ve hizmetlerini açıklamak için korkunç bir iş çıkarır. Yatırımcılar bu ürünleri veya hizmetleri herhangi bir iş ne kadar belirsiz olsa da büyük ROI beklediğini söyledi.

Kripto muson belirteçleri (CMN) Nasıl Çalışır?

Kripto muson, Kripto muson token veya CMN adlı kendi belirtecini serbest bırakıyor. Şaşırtıcı bir şekilde, CMN kısaltmasını kullanarak zaten bir belirteç var. Aslında, zaten bu kısaltmayı kullanan iki jeton olabilir. CMN, Common adlı bir ERC20 belirtecinin yanı sıra Cryptomom Token adlı bir kripto değişim ticaret platformu belirteci ile ilişkili gibi görünüyor.

Ico’ya çeşitli sayıda jetonun satılacağı çoklu turlar var. 8 tur boyunca, Kripto muson tüm 470 milyon jetonu satmayı bekliyor.

Belirteçlerin toplam arzının %55’i belirteç satışı için ayrılmıştır. Kalan belirteçler bir “yedek fon” (%30), “takım ve danışmanlar” (%10.5) ve bir ödül programına (%4.5) adanmıştır.

Bu arada şirket, jeton satışından elde edilen paranın “iş geliştirme ve uygulamalar” (%45), pazarlama ve satış (%28), yasal ve danışmanlık (%17) ve idari ve operasyonlar (%10) için kullanılacağını iddia ediyor.

Kripto Musonunun arkasında kim var?

Kripto muson ekibi, konumu veya kripto ile ilgili herhangi bir bilgiyi ifşa etmeyi reddediyor. Şirketin Hakkımızda sayfası sadece bir gerçek cümle var:

“Kripto muson etkili online reklam ve marka tanıtımı için pazarlama yetenekleri bir dizi sunan bir dijital reklam ajansıdır.”

Whitepaper ve web sitesi, şirketle ilgili tek bir bireyin isimlerini listelememektedir. Ayrıca, şirketin nerede olduğu veya ne tür bir kripto para birimi deneyimine sahip oldukları hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

Bir şirket, kendileri hakkında herhangi bir bilgiyi ifşa etmeyi reddederken belirteç satışlarına yatırım yapmanızı istediğinde, muhtemelen bir aldatmaca ile uğraştığınızın bir işaretidir. Artı, Kripto Musonu, CMN belirteçlerinin yaklaşık %50’sini yalnızca kendisi için ayırıyor ve bu da şeffaflık eksikliği göz önüne alındığında özellikle gölgeli.

Sonuç

Kripto muson, kripto şirketlerine yiyecek ve içecek çok düzeyli pazarlama yakıtlı reklam platformu başlatıyor gibi görünüyor. Şirket platformunun olduğunu iddia ediyor

“reklamverenler için en iyi yer onların ürün tanıtmak ve hedefli trafik pozlama olsun.”

Gerçekte, burada mevcut herhangi bir meşru ürün veya hizmet yok gibi görünüyor. Ayrıca, Cryptocurrency muson, kullanıcıların kazanmayı bekleyebileceği para miktarı veya ürünlerinin değeri hakkında saçma iddialarda bulunur (”milyar dolarlık uygulamalar ” In geliştirildiği söylenir). CMN belirteçlerinin yaklaşık yarısının şirket için ayrıldığı gizemli belirteç satışı da şüpheli görünüyor.

Bu kırmızı bayrakların tümünü kapatmak, son bir alaycılıktır: şirket, arkasında kimin ya da nerede oldukları hakkında herhangi bir bilgiyi açıklamayı reddeder.

Genel olarak, tüm işaretler kripto Musonunun bariz bir bitcoin aldatmacası olduğuna işaret ediyor. Şirket yatırımcılara yılda %130 veya ayda %12 garantili Roı’leri ödese bile, iadeler CMN jetonlarında ödenecektir – gerçek bir değer veya amaç olmaksızın keyfi bir ERC20 jetonu. Tüm bu nedenlerden dolayı, şirket ekibi ve iş modeli hakkında daha şeffaf hale gelene kadar Kripto Musonundan uzak durmak en iyisi olabilir.

Kripto Haber