Lisk, Alman WEG Bankası Ortaklığında TokenPay ve Litecoin Vakfı’na Katıldı

16.03.2019
82
A+
A-
Lisk, Alman WEG Bankası Ortaklığında TokenPay ve Litecoin Vakfı’na Katıldı

Litecoin kurucusu Charlie Lee ve TokenPay CEO’su Derek Capo’nun en son yayınlanan Livestream videosunda Lisk projesinin WEG Bank ile çalıştığı ortaya çıktı.

Lisk (LSK), 2016 yılının başında Max Kordek ve Oliver Beddows tarafından kurulan bir blockchain uygulama platformudur. Kendi Blockchain ağı ve belirteçli LSK’sına dayanan Lisk, geliştiricilerin, özel bir belirteç de dahil olmak üzere Lisk ağına bağlı kendi sidechainlerini dağıtarak merkezi olmayan Blockchain uygulamalarını oluşturmalarını, dağıtmalarını ve yönetmelerini sağlayacak. Sidechainlerin esnekliği sayesinde, geliştiriciler Blockchain uygulamalarını tamamen uygulayabilir ve özelleştirebilirler.

    “Bakalım, evet, banka güncellemesine girmek istiyorum. Bu yüzden şu andaki bankanın bir numaralı şeyi kendi sistemlerindeki şirketler için test ediyor olduğunu düşünüyorum. Şu anda birlikte çalıştıkları şirket aslında test olarak ilk şirket hesabına sahip olmak Lisk. Sonra, bir kez yapıldıktan sonra, banka hesabına sahip olmak için token ücretini ve ardından Litecoin vakfını kullanacaklar. Beklenenden biraz daha uzun sürdü, çünkü bildiğiniz gibi, hükümete açık bir şekilde tüm bunları sunuyorduk. ”

Şimdiye kadarki Gelişme

2018 Kasım’ında TokenPay, WEG Bank ile bir ortaklık yaptığını açıkladı. WEG Bank AG’ye olan özkaynak payının% 9,9’unu temsil eden hisse senetleri, geleneksel düzenleyici onayı ile bankanın% 80,1’ini ek olarak alma seçenekleri ile birlikte TokenPay Swiss AG’ye devredilmiştir. Bu işlemin gelirleri Aralık 2017 tarihli jeton satışlarından elde edildi.

Bunu takiben TokenPay ve Litecoin, WEG AG Bank’ın Ortak Mülkiyetine karar verdiler. Bu, Litecoin ve Litecoin Vakfı’nın TokenSuisse ile doğrudan ortak olacağı ve bankayı desteklemek için planlanan altyapının ve kalkınmanın sağlanması için çabalarımıza yardımcı olacağı ve bölgedeki en son ve en büyük yenilikler üzerinde çalışacağı anlamına geliyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.