Lite Coin Analiz 28 Şubat

28.02.2019
27
A+
A-
Lite Coin Analiz 28 Şubat

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün 27 Şubat, Litecoin fiyatı yatay bir trend bölgesinde idi. Dün, boğalar 12 günlük EMA’yı kıramadılar. Bugün, boğalar 12 günlük EMA’yı kırdı ama 26 günlük EMA’yı kırmaya çalışıyor. Başta, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkarsa, kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde olacaktır.

LTC fiyatı önceki 54 $ ‘a yükselecek. Aşağı yönde, eğer boğalar EMA’ları kıramadıysa, kripto menzili 45 $ fiyat seviyesinin üzerindeki hareketine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. 27 Şubat’ta, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üstünde ve altındaydı. Ayrıca, ayılar fiyatı geri çekti, ancak aynı zamanda boğalar tarafından da karşı çıktılar. Boğalar EMA’ların üstünde fiyat aldı ve 46.64 $ fiyat seviyesinde işlem görüyor.

Boğalar boğa hareketi ile devam ederse, kripto’nun fiyatı artacaktır, ancak 54 $ fiyat seviyesinde dirençle karşılaşacaktır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara