LiteCoin Analiz 16 Ocak

16.01.2019
36
A+
A-
LiteCoin Analiz 16 Ocak

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
    Destek Seviyeleri: 30 $, 28 $, 26 $

Dün, 15 Ocak’ta Litecoin fiyatı düşüş eğiliminde idi. Kripto’nun fiyatı 30 $ fiyat seviyesinin üzerine çıktığı için Litecoin’in fiyatı bir süredir 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altındaydı. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında olduğu için Litecoin’in fiyatı düşebilir.

Bugün, kripto’nun fiyatı düşüyor ve muhtemelen 30 $ fiyat seviyesini kırıyor. 30 $ fiyat seviyesi kırılırsa, kripto 28 $ fiyat düzeyinde destek bulacaktır. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 20’nin üzerinde ve bu da Litecoin fiyatının yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteriyor. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.


LTC / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğiliminde idi. 15 Ocak’ta kripto’nun fiyatı 31 $ ‘a düştü ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’ya yükseliş hareketi başladı.

Yükseliş hareketi kısa sürdü ve kripto 31 $ fiyat seviyesine direnç gösterdi. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesi dışında ancak kriptoların yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteren% 80 aralığının altında.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara