LTC Analiz 13 Mayıs

13.05.2019
18
A+
A-
LTC Analiz 13 Mayıs

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 80 $, 90 $, 100 $
    Destek seviyeleri: 70 $, 60 $, 50 $

Geçen hafta Litecoin fiyatı düşüş eğiliminde idi. Fiyat düşüş eğilimine düştüğü için boğa 84 $ fiyat seviyesinde direndi. Geçen hafta boğaların 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırması durumunda boğaların 82 $ ve 84 $ direnç seviyelerini tekrar test edebileceği ya da kırabileceği varsayılmıştır. 11 Mayıs’ta, boğalar direnç seviyesini kırdı, ancak şu an 92.50 $ fiyat seviyesinde başka bir dirençle karşı karşıya.

12 Mayıs’ta, boğa 92 $ fiyat seviyesinde direndi ve kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA destek seviyesine düştü. Sonunda, eğer kripto’nun fiyatı EMA’ların üstünde tutulursa, boğalar 92 ve 96 $ direnç seviyelerini tekrar test edecekler. Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düşerse, kripto’nun fiyatının bir önceki düşük seviyeye düşmesi 76 $ fiyat seviyesinden düşebilir. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde ve bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yatay bir seyir izliyor. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak trend gösteriyor. Kripto’nun fiyatı, 92 $ fiyat seviyesinde direnç gösteriyor. Geçen hafta boğa 92 $ direnç seviyesini test etti ve üç kez direndi. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altına düştü ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında işlem görüyordu.

Başta, eğer boğalar EMA’ları kırarsa, kripto’nun fiyatı 92 $ direnç seviyesini tekrar test edecek. Aşağı yönde, eğer boğalar EMA’ları kıramazlarsa, kripto’nun fiyatı EMA’ların altındaki menzil bağlı hareketine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara