Litecoin Analiz 7Şubat

07.02.2019
35
A+
A-
Litecoin Analiz 7Şubat

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $ \
     Destek Seviyeleri: 30 $, 28 $, 26 $

Dün, 6 Şubat, Litecoin fiyatı düşme eğilimindeydi. 6 Şubat’ta, ayılar EMA’ların altına düştü ve fiyatı 33.18 $ seviyesine düşürdüler. LTC fiyatı, 33 $ fiyat seviyesinde değişiyor. Litecoin fiyatı şu anda 30 $ ve 35 $ aralığında bulunuyor. Kripto fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerindedir; bu, LTC fiyatının yükselebileceğini gösterir.

Aşağı yönde, düşüş eğilimi devam ederse, kripto 30 $ fiyat seviyesinde destek bulacak. Başta, boğaların EMA’ları kırması gerekecek ve fiyat EMA’ların üzerinde kalmaya devam edecek. Kripto yükseliş hareketine devam edecek ve 35 $ fiyat seviyesini test edecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Dün, ayılar 12 günlük EMA’yı kırdı, 26 günlük EMA ve fiyat 33,24 dolar seviyesine düştü. 33 $ ‘ın en düşük seviyesinde, boğalar, EMA’ların kırılmasına yol açan bir yükseliş hareketi başlattı.

Kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde. Bununla birlikte, eğer kripto fiyatı EMA’ların üstünde tutulursa, LTC fiyatı 34 $ fiyat seviyesine ulaşacaktır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu da fiyatın yükselebileceğini gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara