Litecoin LTC Analiz 20 Aralık

20.12.2020
38
A+
A-
Litecoin LTC Analiz 20 Aralık

Litecoin, Bitcoin Cash’i devraldı ve şu anda 100 doların üzerinde işlem gördüğü için küresel pazarın en iyi 5 kriptosundan biri. Bununla birlikte, LTC, önceki piyasa değeri ikincisinin üzerine çıktığı için mevcut, 100 $ ‘ın üzerinde tam yükseliş geçişinden önce bile BCH’yi devraldı.

Bununla birlikte, son iki gün içinde, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi, nihai yükseliş bölgesinde işlem görüyor ve bu kez 23.000 $ ‘ın üzerinde, tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini işaretledi. Litecoin, tıpkı Ethereum ve XRP gibi, küresel dijital varlıklar pazarındaki birçok kripto para arasında en eski ve en güvenilir kriptolardan biri olmuştur.

LTC, 16 aylık direnci kırarak 112 dolardan 110 doların üzerine çıktı, şu anda 110 doların altında tam bir yükseliş hissiyle 119 dolar seviyesinden işlem görüyor.

ABD Doları karşısındaki 2 günlük Litecoin’in grafiği, son 16 ayda 85 doların üzerinde net bir red olduğunu gösteriyor ve uzun bir yükseliş eğilimi ile LTC / USD fiyat eğiliminin üst bandı aştığı görülüyor. Bunun yanı sıra, piyasa tam bir çekiş kazandıkça, Litecoin ve büyük altcoinlerin de pompalandığı görülüyor.

Bollinger Bantlarının ılımlı bir şekilde genişlediği görülüyor ve bu nedenle, yakın vadede mevcut ivmeye göre dalgalı bir yükseliş hareketi bekliyoruz. Yukarıdaki 2 günlük grafikte, LTC fiyatı 50 günlük ve 200 günlük MA’dan sırasıyla 62 ve 52 dolarlık desteği koruyor.

100 doların üzerindeki açık bir ihlal, piyasanın teknik araçlarına göre yükseliş eğilimi gösterilmesine yol açtı. Litecoin News Fiyat Dolara karşı Litecoin’in 2 günlük hareketini vurguladıktan sonra, madalyonun YTD hareketi bir önceki ayın ortasından bu yana dalgalı bir model gösteriyor.

Bu dalgalı model nedeniyle, LTC / USD, devam eden ayın başında 50 günlük MA desteğini test etti ve sonraki haftalarda daha fazla yükselişle Litecoin fiyatı, 50 günlük ve 200 günlük MA desteğini koruyor. günlük grafik sırasıyla 74 dolar ve 55 dolar.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara