Litecoin Vakfı, Blockchain Seyahat Projesi Travala ile İşbirliği Yapıyor

11.05.2019
31
A+
A-
Litecoin Vakfı,  Blockchain Seyahat Projesi Travala ile İşbirliği Yapıyor

Blockchain tabanlı otel rezervasyon platformu Travala.com kripto para ödemelerinin kullanımını hızlandırmak için Litecoin Vakfı ile olan ortaklığını açıkladı. Bu ortaklık sayesinde, müşteriler otel rezervasyonlarında %40’a kadar tasarruf edebilecekler Travala.com ve Litecoin’in Loafwallet’i.

Travala.com kurucusu ve CEO’su Matthew Luczynski söyledi:

“Tüketici, kitlesel pazar kripto para birimini benimseme söz konusu olduğunda sürücü koltuğunda bulunuyor ve litecoin Vakfı ile bu yolculuğa birleşik bir hedefle çıkmaktan mutluluk duyuyoruz: kripto para birimlerinin ana akım kullanımını günlük hayata getirmek. Kripto ekonomisi için aynı vizyonu paylaşanları ağırlamak için platformumuzu oluşturmaya devam ederken bu bizim için gurur verici bir kilometre taşıdır.”

Bu ortaklık ile birlikte, #TravelWithLitecoin kampanyasını başlattılar. #PayWithLitecoin ile ilgili olarak, #TravelWithLitecoin kampanyası, litecoin topluluğunu, yolculuklarının onları alabileceği her yerde LTC’Yİ günlük ödeme biçimi olarak kullanmaya teşvik eder. Müşteriler Uçak Biletleri, hediye kartları, vintage koleksiyonlar, özel Seyahat rezervasyonu için LTC’Yİ kullanabilir ve otel konaklamalarında rezervasyon yaptırabilirler Travala.com platform ve Litecoin en LoafWallet.

CEO ekler:

“Seyahat manzara üzerindeki etkisini wielding belirteç ekonomisi ile, # TravelwithLitecoin Sanayi değişen zamanların takip ediyor nasıl mükemmel bir gösteri, 21.yüzyıl tüketicinin yükselişi ortasında. Litecoin ile olan ortaklığımız, kripto para birimlerinin çok yönlülüğünü bir ödeme Çözümü olarak benimsedikleri için kullanıcılar için daha kapsayıcı ve esnek bir seyahat deneyimi sağlayacaktır.”

210 ülke ve bölgede 567,928’den fazla mülk portföyüyle, 82,311 destinasyona, Travala.com hem tüketiciler hem de tüccarlar için daha akıcı bir rezervasyon süreci ve daha adil fiyatlandırma sistemi sunmak için token ekonomisinden yararlanır. Litecoin Vakfı gelişmekte ve state-of-the-art blockchain teknolojileri teşvik ederek toplumun iyiliği için Litecoin ilerlemek için oluşturulan Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Kripto Haber