Litecoin Yeni Logosunu Yayınladı

25.01.2019
265
A+
A-
Litecoin Yeni Logosunu Yayınladı

Piyasadaki en popüler kripto paralardan biri olan Litecoin (LTC) şimdi yeni bir logo ile yepyeni bir görünüme sahip. Litecoin Vakfı, dijital varlığın geleceği ve tüm şifreleme para piyasası pazarındaki misyon ve vizyonunu geliştirmek amacıyla yeni bir logo yayınladı.

Yeni logo yeni bir tasarım standardına sahip ve Litecoin projesinin yeni hedeflerini temsil ediyor.

Sonunda bu logoyu kullanmaya başlama kararı, Litecoin Vakfı’nın yeni bir mavi ve alternatif logo göstermeye karar verdiği başarılı UFC232 etkinliğinin ardından topluluk tarafından alındı. Bu eski ve geleneksel gri ve düz Litecoin logosunun yerini alır.

Litecoin topluluğu, resmi Litecoin alt listesindeki logo kararını geri bildirimde bulunma ve eleştirme olanağına sahipti. Yorumların çoğu çok olumludur ve yeni bir tane için logo değişikliği kararına destek vermektedir.

Logo şu anda Litecoin ağının açık kaynaklı ve ademi merkeziyetçi geleneğini sürdürmek için herhangi bir kısıtlama olmadan kullanmakta serbesttir. Şu an eski logosunu görüntüleyen şirketler ve şirketler onu güncelleyebilir.

Avustralya merkezli bir tasarım firması olan Token Agency, dağıtılmış muhasebe teknolojisi (DLT) ve kripto para birimleri üzerine odaklanmakta olup, Litecoin kuruluşuyla logo değişiminden sorumludur.

kriptopara