Lykke 2 Tane Daha Coin Ekledi

23.03.2019
30
A+
A-
Lykke 2 Tane Daha Coin Ekledi

Bilindiği üzere geçmiş yıllarda tüm borsalardan çıkarak kendi borsa ve ekosistemini kurmaya karar veren Lykke;

1 Mart 2019, Lykke, iki yeni Crypto endeksi: Smart LyCI, Pay LyCI ve beraberindeki hizmet belirteçleri eklenerek, kripto pazarını daha erişilebilir kılmak için tasarlanan ürün listesini genişletti.

Bu yılın başlarında, Lykke, Crypto Index, LyCI ve ilişkili Servis Simgesini yayınladı. Endeks, her dakika yeniden dengelenen pazar başlığına göre kripto ve blok zinciri alanından en büyük 25 projeyi takip ediyor. LyCI Servis Simgesini alan kullanıcılar, endeks tarafından takip edilen varlıklara yatırım yapabilir ve bu varlıkların bu servis tarafından kendilerine teslim edilmesini isteyebilir. LyCI, yatırımcıların sürekli hızlı pazar değişiklikleri ile kendilerini sürekli güncel tutmak zorunda kalmadan tüm Blockchain pazarına kolayca erişmelerini sağlar.

LyCI tüm Blockchain ekosistemini ve gelişimini izlemesine rağmen, uzun vadeli başarıya ve büyük ölçekli uygulamalara sahip olacak kripto projeleri sayısının oldukça sınırlı olduğu düşünülmektedir. Bu durumla yüzleşmek için, Lykke, CCIto Indexes ailesini, LyCI Akıllı Sözleşmesi, LyCI Pay ve ilişkili hizmet belirteçlerini ekleyerek, kullanıcılara başarılı olacağına inandıkları projelere yatırım yapma imkanı vererek genişletti.

Smart LyCI, sözleşme anlaşmalarını kaydetme ve düzenleme sürecini iyileştirmeye yönelik en iyi 10 blok zinciri projesini izlemek için geliştirilmiştir. Akıllı bir sözleşmenin amacı, iki veya daha fazla taraf arasındaki anlaşmayı uzaktan uzlaştırmak ve yasal veya mali aracıya olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktır. Bu sözleşmenin şartları blok zincirinde dijital formatta kaydedildiğinden, işlemleri izlenebilir, şeffaf ve değişmez kılar.

Pay LyCI, ürün ve hizmet alımı veya satımında kullanılabilecek en iyi 10 kripto para birimini takip etmek için geliştirilmiştir. Bu kripto para birimlerinin fiyatları da, fiat para birimleri ile olduğu gibi dalgalanabilir. Bu nedenle, kullanıcılar bu farklı para birimlerine tek bir yerden erişerek, çeşitliliklerinden ve takdir potansiyellerinden faydalanarak kâr elde edebilirler.

Lanse’nin kurucusu ve CEO’su Lykke’un CEO’su Richard Olsen şunları söyledi: “Geleneksel finans endüstrisinde, profesyonel yatırımcılar endeks yatırımıyla uzun zamandır çok para kazanıyor. Heyecan verici yeni kripto alanına herkesin para kazanması ve dahil olmaları için harika bir fırsat sunuyoruz. Daha önce kapalı ve gizli bir endüstrinin demokratikleşmesi kaçınılmazdır ve öncü olmaktan gurur duyuyoruz ”dedi.

Kısa süre önce piyasaya sürülen bu ürünlere ilk olarak, web tabanlı bir pazar olan Lykke Exchange’den erişilebiliyor; kripto para birimleri ve geleneksel fiat para birimleri, işlem ücreti ödemeden güvenli bir ortamda değiştirilebiliyor

kriptopara