Mycro

13.03.2019
20
A+
A-
Mycro

Sadece Yaptığınız İşi Almak

İş teklifinizi doğrudan güzelce tasarlanmış Mycro uygulamamıza gönderin; size yardım edebilecek bir topluluk üyesiyle hızlı şekilde bağlantı kuracağınızdan emin oluruz! Mycro uygulamasını keşfedin ve size en uygun işi bulun. Şimdi başvurun ve işi halledin. Bu kadar basit. İnsanları bağlamak için protokolümüzü uygulayarak yerel toplulukların gücünü açığa çıkarıyoruz. Bu oyun değiştirme platformu sayesinde, gerçek zamanlı iş eşleştirmesi için dünyanın bir numaralı pazarı olmak için kapıları açacağız.

Mycro

Hayatımızın insanlara sunduğu en değerli hediye hayatını korumak görevimizi yaptık: TIME. 

Kökenimizden veya sosyal rütbemizden bağımsız olarak zaman hepimizi birbirine bağlar. Zaman sınırlıdır. Zaman sonlu. Zamanı geri alamayız veya uzatamayız. Günümüz dünyasında zamanımız çoğunlukla dışarıdan kontrol edilir. Zaman işlerimiz, müşterilerimiz, sosyal yükümlülüklerimiz tarafından kontrol edilir. 

Bu nedenle, bu dünyadaki her insanın kendi zamanını kontrol etme hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. Bu hakkı uygulamak bizim vizyonumuzdur. 

Bu nedenle zaman ve para arasında bir denge oluşturacağız. Basit işler için küresel ve merkezi bir eşler arası ağ kuracağız. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar ne yaptıklarını, ne zaman ve kimin için çalıştıklarını ve zamanlarının değerini anlayabilmeli.

Misyonumuz, Vietnam’daki bir köyden, Berlin’in eteklerinden veya Downtown Manhattan’dan gelip gelmediğine bakılmaksızın, herkese bu fırsata erişim sağlamaktır.

İco Başlama : 03,03,2019

İco Bitiş : 17,03,2019

Kripto Haber