Neo Coin Analiz 3 Mart

03.03.2019
27
A+
A-
Neo Coin Analiz 3 Mart

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 12 $, 14 $, 16 $
    Birikim bölgeleri: 7 $, 6 $, 5 $

NEO / USD ticareti de, yaklaşık 11 $ yüksek işaretine dokunduktan sonra 24 Şubat’taki değerlemesinde değer kaybına şahit oldu. Benzer şekilde, bu kripto piyasası daha düşük bir fiyat noktası çevresinde fiyat hareketlerine başlamıştır.

Fiyat 14 günlük SMA lokasyonunda 9 $ civarında işlem gördü. 14 günlük SMA, şu anda 8 dolar civarında bulunan 50 günlük SMA’nın üzerinde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler kısa bir süre önce 40’ı geçip güney-doğuya işaret ediyorlar. Bu sonuçta piyasada bir süre daha fazla menzil hareketi görülmesine neden olabilir.

Ancak, bu kripto piyasasında belirgin bir fiyat aralığı bölgesi olmamıştır. Piyasa yakında muhtemelen diğer konsolidasyon hareket moduna geçmek için 50 günlük SMA yönünde veya çevresinde aşağı doğru hareket edebilir. 50 günlük SMA etrafında güçlü bir tersine dönme, bu kripto ticaretinin uzun pozisyon girişi için iyi bir sinyal anlamına gelebilir. Gerekli önlemleri alarak, tüccarlar bir derece sabır kullanmalı ve girişleri güçlü fiyat hareketleriyle desteklenmelidir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara