Neo Coin Analiz 1 Nisan

01.04.2020
79
A+
A-
Neo Coin Analiz 1 Nisan

Piyasanın yaşadığı mevcut sıkıntıya gelince NeoCoin bir istisna değildir. Kripto alanındaki mutlak kaos, şu anda senaryoyu biraz şüpheyle gördükleri için tüm tüccarları etkiliyor.

Kripto para birimleri, diğer geleneksel yatırım varlıklarına kıyasla zaten içlerinde biraz belirsizlik taşıyor. Küresel ekonominin mevcut durumu, en önemli kripto paralar olan BTC, 4000 doların altına düştükten sonra güvenilir bir fiyat iyileşmesini sürdüremediği için istikrar durumunu kötüleştiriyor.


NEO Fiyat Analizi

Bugün, BTC tekrar 6000 $ ‘ın altındaki destek seviyelerini test ettiğinde, NEO fiyatı 6.2 $’ ın altına düştü. Ancak, bir önceki hafta 7 $ ‘ın üzerine çıktığı ve 5.9 $’ lık bir açılış fiyatıyla yükselişe geçti. Madeni para, haftanın en yüksek seviyesi 7.12 $ ‘dan önce birkaç gün boyunca 6.8 $’ ın üzerinde kaldı.

Burada,% 20’den fazla bir artış oldu ve buradan bir düşüş trendi başladı. Başlangıçta, madeni para 6.3 $ ‘ın altında keskin bir burun aldı ve daha sonra dayanamayan zayıf bir iyileşme girişiminde bulundu. Son dalma dün 6.1 $ fiyat seviyesine yaklaştığında gerçekleşti.

Bugün, NEO fiyatı oradan toparlanmaya başladı, ancak madalyon yakında 200 günlük hareketli ortalamada dirençle karşılaşabilir. Madeni para, 200 günlük EMA hattının üzerinde birkaç mum oluşturdu ve herhangi bir yükseliş geçişinin gerçekleşip gerçekleşmediği görülüyor. Burada, kısa vadeli SMA hattı uzun bir düşüşün altında, RSI ve MACD aşırı yükseliş sinyalleri veriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara