Ohio Healthcare IT Gününde Pro-Blockchain Duruşlarını Artırıyor

20.04.2019
14
A+
A-
Ohio Healthcare IT Gününde Pro-Blockchain Duruşlarını Artırıyor


Ohio Amerika Birleşik Devletleri kripto para kullanımını teşvik yanı sıra blockchain teknoloji tabanlı çözüm artırmak için çeşitli girişimler yanlısı kripto ve blockchain olduğu bilinmektedir. Sadece geçen yıl, devlet hükümeti vatandaşının Devlet vergilerini Bitcoin’de ödemesine izin vereceğini açıkladı. Duyuru, eyalette faaliyet gösteren önde gelen perakende devlerinden biri olarak sadece kağıtla sınırlı değildi, overstock, vergilerini Bitcoin’de ödeyeceklerini açıkladı.

Son 132nd Genel Kurulunda Ohio Eyaleti, devleti blockchain teknolojisinin kullanımı konusunda ulusal politika lideri olarak koyan bir Senato tasarısını 220’i geçti. Devlet hükümeti, blockchain teknolojisinin geleceği ve günlük hayatımız üzerindeki etkisi hakkında gerçekten yükseliş gibi görünüyor. Blockchain’in benimsenmesini hızlandırmak amacıyla, 17 Nisan’daki Ohio Eyalet Evi, 12th yıllık Ohio sağlık Bilgi Teknolojisi Günü’ne (OHİT günü 2019) ev sahipliği yapacak.

Etkinlik, sağlık ve BT endüstrisinde bazı ünlü isimlerin katılımını görecek. Panel tartışması, devletin sağlık sistemine yardımcı olmak için kamu ve özel sektör arasındaki ortaklığın önemini tartışacak şekilde düzenlenmiştir.

Panel tartışmaları:

Bitcoin gibi kripto para birimleri için blockchain teknolojisinin kullanımını gördük, ancak şimdi diğer endüstrilerde blockchain’in potansiyel kullanımlarının hızla büyüdüğünü görüyoruz. OHİT gününde 2019 bunu öğretmek için sağlık blockchain kullanımına odaklanacak, çalışmak ve Ohio için büyümek

OHİT olayı
Ohio sağlık Bilgi Teknolojisi günü (OHİT günü 2019), devletin siyasi yankı odasında sağlık bilgi teknolojisinin önemi hakkında biraz ışık tutmayı amaçlayan bir olaydır. Etkinlik, firmalar tarafından işbirlikçi bir çaba olarak görülüyor:

CSOHİMSS
Northern Ohio sağlık bilgi ve Yönetim Sistemleri Derneği (NOHİMSS)
Ohio sağlık Bilgi Yönetimi Derneği (OHİMA)
UYUM
CliniSync HİE
Sağlık işbirlikçi / HealthBridge HİE
e-Ohio
HİMSS hükümet ilişkileri
HİMSS Blockchain Görev Gücü
HİMSS İnovasyon Merkezi
diğer
Etkinlik, ohio’nun sağlık sektörünü bozmak için blockchain teknolojisini kullanma konusunda farklı çerçeveleri çerçevelemekten sorumlu devlet yetkilileri arasında doğrudan bir etkileşim görecektir. Etkinlik, Blockchain teknolojisini kullanarak Ohio’daki çeşitli kuruluşlar, hastaneler ve diğer kuruluşlar tarafından süslenecek.devlet yetkilileri ve siyasi figürlerle birlikte.

Sonuç
Çeşitli sektörlerden paydaşlar çoğunluğu bir sonraki sanayi devrimi getirmek için etkili bir araç olarak teknoloji görmek Cryptocurrency birçok eleştiriler olabilir ama temel blockchain teknolojisine karşı duyguları ortaktır.

Blockchain teknolojisi, Bitcoin’in icadı ile ünlü olabilirdi, ancak teknolojinin kullanım durumları kripto alanının ötesine geçti. Bugün itibariyle blockchain teknolojisi, gıda tedarik zinciri işlerini, tarım sektörünü, eğlence endüstrisini, oyun endüstrisini ve tabii ki sağlık hizmetlerini yenilemek için kullanılıyor. Dağıtılmış defter teknolojisi, çeşitli işletmelerde şeffaflık ve eşitlik duygusu getiren Haçlı olarak görülüyor.

Kripto Haber