OKEx Kendi Blockchain’i (OKExChain) ve Merkezi Olmayan Değişimi (OKDEx DEX) Başlattı

23.03.2019
131
A+
A-
OKEx Kendi Blockchain’i (OKExChain) ve Merkezi Olmayan Değişimi (OKDEx DEX) Başlattı

Büyük Kripto para exchange OKEx yakın zamanda yeni blockchain platformunu ve merkezi olmayan değişimi (DEX) başlattığını duyurdu. Yeni blockchain, okexchain ve merkezi olmayan Platform OKDEx olarak adlandırılacaktır.

OKEx Yeni Ürünleri


OKEx, piyasadaki en büyük kripto para platformlarından biridir. Son bir blog yazısında, Firma yeni bir DEX ve bir Blockchain platformu yayınlayacaklarını bildirdi. Bu, piyasadaki en büyük sanal döviz kuru olan Binance tarafından kendi DEX’İNİ başlatmak için alınan kararı takip eden bir şeydir.

Duyuruda OKEx, OKB belirtecini ERC-20’ye koyacaklarını ve hazır olduktan sonra OKChain mainnet’e geçireceklerini bildirdi. Aynı zamanda, 2020’den 2022’ye kadar 700 milyon OKB jetonunu serbest bırakma kararını geciktirecekler.

Böylece, platform tarafından piyasaya sürülen en son ürünler OKB token, OKChain, OKDEx ve he Okjumpstart’tır. Bu, Binance’ın BnB belirteci, Binance zinciri, Binance DEX ve Binance launchpad ile yaptığı şeyle aynıdır.

Okex tarafından yayımlanan Resmi Duyuru aşağıdaki gibi okur:

“Operasyon ekibimiz gizlice kendi blockchain geliştiriyordu – OKChain. Şu anda, OKChain son geliştirme aşamasındadır ve Haziran 2019’da bir testnet üzerinde başlatmayı bekliyoruz.”

Şu anda, yerli blockchain hala gelişme aşamasındadır. Her şey test edildikten ve kararlı olduğunda, OKB belirteci Erc-20 blockchain’den OKChain mainnet’e geçirilecektir. ERC-20, Ethereum (ETH) platformuna dayanan kıçlardır. Tron (TRX) ve diğer dijital varlıklar Ethereum ağından kendi başlarına taşındı. Binance Coin’in Ethereum’dan Binance zincirine taşınması bekleniyor.

Kullanıcılar ayrıca favori süper düğüm adayları için oy ve okdex işlem ücretleri yerleşmek mümkün olacak. OBK madalyonunun jeton öncesi satışlar için de kullanılacağını belirtmek gerekir.

OKJumstart platformu, OKB ile yerel bir belirteç olarak çalışıyor olacak. Bu, kripto projelerinin ve yeni başlayanların kendi dijital varlıklarını piyasaya sürmelerine ve projelerini finanse etmek için para toplamasına yardımcı olmak için bir girişimdir.

Binance Launchpad, Tron BitTorrent Token (BTT) veya Fetch gibi Ico’ları da desteklemektedir.AI.

Bu makaleyi yazarken, OKEx, Son 24 saatte 615 milyon doları işledikten sonra ticaret hacmi açısından 10. en büyük kripto para birimi değişimidir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.