Ontology, APIS ile Masternode Alma Hizmeti Başlatmak İçin MoU İmzaladı

25.09.2019
33
A+
A-
Ontology, APIS ile Masternode Alma Hizmeti Başlatmak İçin MoU İmzaladı

Ontology, global masternode platformu olan APIS ile bir MOU imzaladı. MOU uyarınca, Ontology, APIS platformunda bir düğüm belirleme hizmeti başlatacak. Bu platform sayesinde, kullanıcılar Ontoloji düğümü olmak, kitle fonlamada yer almak ve puanlama yapmak ve ödüller kazanmak için başvurabilirler. Kullanıcılar, crowdfunding’de harcadıkları meblağ ile orantılı olarak ödüller kazanacaklar.

APIS şu anda kendi ödeme platformu APIS PAY; Bu ONT transferi sayesinde de mümkün olacaktır. Her iki şirket de, işbirlikçi çalışmaları ve teknik değiş tokuş yoluyla blok zincirleme hizmetini iyileştirmek için çabalıyor.

Ontology, dağıtılmış defter ve akıllı sözleşme sistemlerinden oluşan yüksek performanslı özelleştirilebilir kamu blokajları sağlamak için bir kolaylaştırıcıdır. Çok sayıda protokol grubuyla çeşitli zincir ağlarının ortaklığına yardımcı olur. Ontoloji, çift token (ONT ve ONG) modelini uygular. ONT, kazıklama için kullanılabilecek bir kripto paradır, ONG ise zincirleme hizmetler için kullanılabilecek bir servis belirtecidir. Halen, Ontology Kore’deki yerini sağlamlaştırmaya çalışıyor.

kriptopara