Bitcoin Private (BTCP), Borsadan Silindikten Sonra HitBTC’ye Hukuki Mesaj Gönderdi

11.03.2019
34
A+
A-
Bitcoin Private (BTCP), Borsadan Silindikten Sonra HitBTC’ye Hukuki Mesaj Gönderdi

BTCP HitBTC’den Silindi

HitBTC şifrelemeye gönderilen mektupta; Bitcoin özel ekibi, Bitcoin’de ödenmesi için 500.000 dolarlık bir giriş ücreti ödediklerini açıklar. Bununla birlikte, Aralık 2018’de, blok zinciri analitik firması CoinMetrics tarafından yapılan derinlemesine bir analiz, gizlice mayınlı olan yaklaşık 2 milyon BTCP madeni para olduğunu gösterdi.

Bu sorunu çözmek için, BTCP topluluğu bozuk para yakmak ve madeni paraları dolaşımdan çıkarmak için kabul etti. Kullanıcılar ve borsalar bozuk paralarını 480.000 bloğundan önce yeni bir cüzdanına taşımak zorunda kaldı. Bu işlemi yapmazlarsa, belirteçler dolaşımdan hemen çıkarılır.

HitBTC’nin sahip olduğu fonları ve kullanıcılarını fonlarını korumak için istenen işlemi yapmadığı için 59.920 BTCP hissesini kaybetti. Bu durum nedeniyle borsa BTCP’den şirketi bu madeni paraları kaybettiği için tazmin etmesini istedi.

Madeni paralarını koruyamadıklarının BTCP ve ekibinin hatası olduğunu açıklar. Bundan sonra, değişim BTCP’yi platformundan kurtardı.

HitBTC’ye göre, bu durumu çözmek ve BTCP madeni paralarını etkilenmeyecek bir cüzdandan taşımak için BTCP geliştiricilere ulaştı. Ancak, bu sanal para biriminin arkasındaki ekibin, fonları sert çataldan önce taşımak için güvenilir ve güvenli bir araç sağlayamadığını söylüyorlar. Bu yüzden bazı fonları zaten yanmış durumda.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.