Paris Blockchain Zirvesi

20.04.2019
12
A+
A-
Paris Blockchain Zirvesi

Paris Blockchain hafta Zirvesi gerçekleşti ve hem Ripple hem de SWİFT, yüz yüze gelmek için ilginç bir fırsata sahipti, ancak benzersiz bir şekilde. İki platform, kullanıcılara sınır ötesi işlemler sağlar, ancak SWİFT daha büyük ve daha belirgin olarak kabul edilir. Zirvede, ikisi ödemelerin geleceği adlı bir panele katıldı.

Marjan Delattine Ripple temsil etti ve Leonard Schrank SWİFT’İ temsil etti. Panel sırasında, ikincisi zafer kurmak için sadece doğru kelimeleri bir araya getirdi gibi görünüyor. Delattine konuşmak için ilk fırsat vardı, ve o dalgalanma hızlı olduğunu paylaşmak için aldı, ama daha hızlı ve daha ucuz ve daha hızlı ödeme ağları vardı. Ayrıca, birçok banka yazılımlarını başarılı denemelerde kullanmıştı ve Ripple dijital paranın geleceğiydi.

Schrank yanıt verdi, belirten

Herkes standart mühendis olabilir. Zor kısmı onu kullanmak için herkes oluyor.”

Ayrıca, platformun günde 6 trilyon dolarlık ödemeleri yönettiği ve bugün günde 10 trilyon doları yönettiği bir zamanda SWİFT’İ yönettiğini de paylaştı. Nispeten, SWİFT dalgalanmayı gölgede bırakır. O belirtti,

“Ripple bir milyarda. Bir yerden başlamak zorundasın.”

Delattine cevap verdi.

Zaten sistemlerinin arka ucunda dalgalanma uyguluyorlar. Bu, finansal kurumların genel olarak teknolojimize ve blok zincirimize doğru gösterdiği güveni gösterir.”

Schrank, Ripple’ın pozisyonunu reddetti

Ben anti-dalgalanma değilim. Ben fırsatlar hakkında heyecanlıyım

ve

Onlara en iyisini diliyorum ve seçim yapmanın iyi olduğunu düşünüyorum.

Kripto Haber