PayGlobal Xrp’i Ekleyebilir

13.03.2019
49
A+
A-
PayGlobal Xrp’i Ekleyebilir

PayGlobal, İngiltere’de bir e-para acentesi olarak hizmet verdiği için cüzdan hizmetleri ve hatta bir ATM banka kartı sunuyor. Şimdi, ATM servisi yakında XRP’yi platforma entegre ediyor olabilir ve e-para platformunun desteklediği büyüyen kripto para birimleri listesine ekliyor olabilir.

Mali Davranış Otoritesi (FCA), bu kapasitede çalışması için PayGlobal’ı zaten onaylamıştır, ki bu da tüketicilere alternatif ödeme tercihleri ​​ile çözümler sunacaktır. Bu uçtan uca çözümler, kullanıcılara diğer kaynakların yanı sıra kripto para birimleri ile ödeme yapılmasını mümkün kılar ve banka havaleleri, bankamatik kartları, Bitcoin ve Ethereum aracılığıyla aylarını alabilirler.

XRP resmen eklenmedi, ancak PayGlobal’ın kurduğu son ankette en çok oyu aldı. EOS ve Litecoin’e karşı yarışıyor, 8 bin 500 oyun% 88’ini devraldı.

Anket sona erdiğinde, PayGlobal, XRP’nin ürün ekibinde önceliği göreceğini tweetledi. Topluluktan elde edilen dikkatin, varlığı PayGlobal’ın kullanılabilir ödeme kaynakları listesine eklemek için yeterli olması mümkündür. Bu, AB’de kriptodan fiat’a geçiş sürecini daha kolay hale getirecek ve sadece kullanıcının mevcut banka kartını gerektirecektir.

XRP, son birkaç aydır çok fazla ilgi gördü. Ripple’dan Xpring adlı yeni bir girişim, çeşitli uygulamalarda XRP kullanımını teşvik etmek için çalışıyor, son zamanlarda XRP merkezli uygulamada devam eden araştırmalar için Tipetot’un Wietse Wind’ine fon sağladı. Nasdaq bile, kripto endüstrisinin ilerlemesini gerçekten tetikleyen bir XRP sıvı endeksi düşünüyor.

kriptopara