Rakuten Wallet (Cüzdan) Kripto Değişim Kayıt İşlemini Tamamladı

26.03.2019
27
A+
A-
Rakuten Wallet (Cüzdan) Kripto Değişim Kayıt İşlemini Tamamladı

Japonya’daki büyük bir e-ticaret şirketi olan Rakuten, kripto para birimi değişimi Rakuten Wallet’ı başlatmak için çalışıyor. Şirketten yapılan basın açıklamasına göre, kripto değişimine ilişkin kayıt çoktan tamamlandı. Şimdi, yapılacak tek şey gelecek ay fırlatmaya kadar beklemek.

Rakuten’in ürünü geçenlerde Rakuten Wallet olarak yeniden adlandırıldı, ancak daha önce Mart ayında daha önce “Everybody’s Bitcoin” olarak adlandırılmıştı. Ağustos ayındaki satın alma işleminden önce Rakera 265 milyon yen olan eski adı projeye verilmişti. O zaman, bu miktar USD cinsinden 2,4 milyon dolardı.

Konsolidasyon süresinden sonra Rakuten, yapısını gereksinimlerini yeterince karşılayacak şekilde değiştirmeye çalıştı. İlgili yöneticiler o zamandan beri, Herkesin Bitcoin’in şu andaki durumunun artık ay sonuna kadar varolmayacağını belirtti. Basın açıklaması, bu çabanın temel odağının, güvenliği sürekli geliştirmeyi planladıkları sanal bir değişim şirketi olduğunu ekledi. Markanın ümidi, evrimin müşterilerin kullanımında kendilerini güvende ve güvende hissetmelerini sağlayacak olmasıdır.

Geçtiğimiz Nisan ayında, Herkes Bitcoin, Japon finans düzenleyicileri tarafından dosyalanan iş geliştirme talimatına konu oldu. Sipariş, platformdan 500 milyon doların üzerinde bir kesimin konusu olan Coincheck’in soruşturmasından hemen sonra geldi. Aynı ay Coincheck, Monex Grubundan almayı güvence altına almayı başardı.

kriptopara