Aluf Holding Ripple Ortaklığı

09.03.2019
21
A+
A-
Aluf Holding Ripple Ortaklığı

Ripple şirketi, sınır ötesi işlem oranlarını düşüren ve hızlandıran çoklu ürünleri ile tanınıyor. Çok sayıda bankayla çoktan ortaklık kurdular, ancak Aluf Holdings adlı biyometri bazlı bir şirketin dikkatini çekmiş gibi görünüyorlar.

Aluf Holdings, bir Twitter gönderisine olan ilgisini dile getirerek, Ripple ve XRP Ledger’i bir satın alma işleminde “araştırdıklarını” yorumladı. Sonuçta,

    “Amaçları, defter teknolojilerini bir araya getirmek ve 7 Mart görevine dayanarak onu blockchain’e entegre etmektir.”

Şu anda, Ripple açıkça finans endüstrisinin ödeme ve havale sektöründe devrimci bir yer aldı. Yine de, CEO’su Brad Garlinghouse’un blockchain tabanlı oyun endüstrisinde konuştuğunu ve Ripple’in Paris Fintech etkinliği sırasında nasıl ilerleyeceğini belirtmekte fayda var. Yeni oyun platformu, üzerine XRP Defterini oluşturmak için XRP kullanıyor.

Ripple, Aluf Holdings ile ortaklığa girerse, kripto para biriminin tarihsel olarak ayrı kaldığı bir sektöre girer. Aluf Holdings’in yönetim kurulu başkan yardımcısı Ben Zandi, diğer teknolojilerin yanı sıra sundukları güvenlik, güven ve şifrelemeye de dikkat çekerek, bu teknolojileri içeren “olasılık gücü” nden bahsetti. Potansiyel çözüm “oyun değişiyor” olacak ve Zandi şirketini piyasaya bu yenilikçi geçişin bir parçası haline getirmeyi planlıyor.

kriptopara