Ripple XRP Analiz 15 Mart

15.03.2020
26
A+
A-
Ripple XRP Analiz 15 Mart

Ayılar hakkında pek bir şey söyleyemem, ancak Volatilite Ripple’ı tüm zamanların değişmez tavrıyla bıraktı. Bir hafta süren durgunluktan sonra, son birkaç gün yatırımcıları kıpır kıpır bırakarak piyasada çok fazla kaosa tanık oldu.Bitcoin, düşüşün 4000 $ ‘ın biraz altında kalmasına rağmen, XRP 0.11 $’ da bir düşüş yarattı ve 0.16 $ ve 0.17 $ ‘a yakın destek seviyelerini kırdı. Özellikle, fiyat dünden bir gün önce 0.20 $ ‘ın üzerindeydi ve sadece bir gün içinde, meşhur Corona etkisi tüm kazançları yıktı.

Ripple’ın ani fiyat artışında% 39’luk bir artış kaydedildi; bu arada, madeni para ters baş ve omuz modeli oluşturdu. Görünüşe göre, sağ omuzu, fiyat kurtarmada 0.14 $ civarında ilk engel olarak hareket etti.


Baş ve Omuz Grafiği

Düşüşün 0.14 $ civarında aşılmasından sonra, XRP kripto para, fiyat toparlanmasının yakın vadede yükseliş beklentileri karşılamayabileceğini gösteren düşüş eğilimi oluşturdu. Ayrıca, mevcut piyasa senaryosu herhangi bir olumlu fiyat rallisini memnuniyetle karşılamaktadır.

Özellikle, Ripple’ın SMA hatları son zamanlarda bir yükseliş crossover’ı oluşturdu; ancak, fiyat eğilimi de aynı şeyi göstermez.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara