Ripple, Blockchain Ürün xrapid’i tanıtmak için büyük bir Google reklam kampanyası başlattı

08.05.2019
34
A+
A-
Ripple, Blockchain Ürün xrapid’i tanıtmak için büyük bir Google reklam kampanyası başlattı

Ripple, blockchain fintech firma birçok ticari ve merkez bankaları da fikir birliği kendi teknolojisinin dahil veya aynı uygulamak isteyen var, merkezi olmayan dünyada çok meşhur olan xRapid ve xCurrent gibi bankacılık çözümlerini tanıtmak için büyük Google Reklam kampanyası başlattı duruldu.

Ripple made bankacılık çözümleri, sınır ötesi işlemler için ünlüdür, çünkü Yıldırım hızlıdır ve geleneksel merkezi bankacılık sistemlerine kıyasla neredeyse ihmal edilebilir maliyetlidir.

Reklam kampanyası, kripto endüstrisi için küresel bir merkez olan ve sınır ötesi ödemeler ve Havale için büyük bir pazara sahip olan Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya gibi ülkelerde başlatıldı.

Ripple’ın Google reklam kampanyası türünün tek örneğidir


Bir Google reklam kampanyası çalıştırmak için Ripple hareket kendi içinde büyük bir anlaşma ve dünya aslında Ripple teknolojisini kullandığını göstermektedir. Bu hareket, diğer kripto odaklı bir firmanın reklamlardaki harcamaları ve YG’Yİ izleyemediği için, Google reklamlarını hizmetler için kullanan tek marka olan Ripple’ı da yapıyor.

Reklam kampanyası, Xrapid x likidite çözümünü kullanan iyi bilinen İngiltere havale şirketi Mercury FX tarafından sunulan bir hizmet olan Meksika ve Filipinler’e düşük maliyetli havale teşvik ediyor.

Mart ayında 2019 Mercury FX, Xrapid havale hizmetinin Meksika ve Filipinler’de açık olduğunu ve popülaritesinde yavaş yavaş büyüdüğünü ve her geçen gün kullanıldığını açıkladı.

Mercury FX CEO’su Alastair Constance, şirketin havale işinin hızla büyüdüğünü ve insanların yüz binlerce, milyonlarca yapmak için kullandığını görmeyi umuyor. ve Ripple ile ortaklık olarak xrapid aracılığıyla havale ödemelerinde on milyonlarca dolar bile daha da güçleniyor.

Ripple made bankacılık çözümleri, çok sayıda ticari bankanın yanı sıra merkez bankalarının Ripple made teknolojisini zaten uyguladıkları xrapid veya xcurrent olsun, yakın gelecekte bunu yapmak için yüksek talep görüyor.

Ripple yerli belirteci xrp dolaşım kaynağı üzerinde tartışmalara rağmen, her köşesinden dünya çapında benimsenmesi ve tanınmasını kazanıyor. Son zamanlarda Ripple bankacılık teknolojisi de Dünya Bankası tarafından övüldü. Daha fazla kişiye ulaşmak için Google reklamlarını kullanmanın yeni hamlesi, firmanın merkezi olmayan alanın ötesinde hayatlara dokunmada daha fazla ivme kazanmasına yardımcı olacaktır.

Kripto Haber