Ripple Swell 2019 Güncellemesi: Eski IMF Baş Ekonomisti ve Hindistan Merkez Bankası Valisi Açılış Konuşmacısı Olarak Açıklandı

16.08.2019
188
A+
A-
Ripple Swell 2019 Güncellemesi: Eski IMF Baş Ekonomisti ve Hindistan Merkez Bankası Valisi Açılış Konuşmacısı Olarak Açıklandı

Ripple’ın Swell 2019 etkinliği 7 ve 8 Kasım’da başlamaya başlıyor. Etkinliğin, küresel ödemelerde ortaya çıkanları paylaşmak için güvenilir sesi finansal hizmetler, ödemeler, teknoloji ve politikalar boyunca bir araya getirdiği bilinmektedir.

Bu iki günlük etkinlikte, ele alınacak konular, ödemelerde büyük teknoloji, nihayet işe yarayan küresel ödemeler, mobil cüzdanlar: kredi ve bankacılığa sıçrayan krediler, dijital varlıkların ne zaman ana akım olacağı üzerine bir politika tartışması ve havale yapanlar ve gerçekten istiyorlar.

Bu olayla ilgili son güncelleme, açılış konuşmacılarının duyurulmasıdır. 2013-2016 yılları arasında Hindistan Rezerv Bankası 23. Valisi (BBI), ayrıca IMF’de 2003 – 2006 yılları arasında Baş Ekonomist ve Araştırma Direktörü olarak görev yapan Dr. Raghuram Rajan konuşmacılardan biri.

    “Dr Rajan, Hindistan’ın mobil bankacılığın erken benimsemesinde önemli bir vizyoner olarak görülüyor. ”

Bangladeş’te mobil para hizmeti veren bKash’ın CEO’su Kamal Quadir diğer konuşmacı. Ripple ve XRP topluluğu, bankalara ve finansal kurumlara talep üzerine likidite sunan XRP destekli XRapid ürününün xRapid’in piyasaya sürüldüğünü belirleyen etkinlik konusunda heyecan duyuyor.

kriptopara