Ripple’ın Ortağı InstaReM, FinTech Ödeme Sistemi İçin Visa’nın Hızlı İzleme Programına Katıldı

02.02.2019
33
A+
A-
Ripple’ın Ortağı InstaReM, FinTech Ödeme Sistemi İçin Visa’nın Hızlı İzleme Programına Katıldı

Bir RippleNet üyesi olan Singapurlu bir fintech şirketi olan InstaReM, şirketin yayınladığı bir basın açıklamasına göre, geçtiğimiz günlerde Visa’nın Asya Pasifik Bölgesi’ndeki fintech hızlı programına katıldı.

Hızlı izleme programı, Visa’nın diğer şirketlerin Visa’nın hizmetlerini temel olarak kullanarak ticari çözümlerini hızlı bir şekilde dağıtmalarına yardımcı olmayı amaçlayan bir girişimdir. Basın bülteninde de belirtildiği gibi ortaklıktan gelen fikir, kullanıcıların transferler sırasında sorunsuz bir deneyimin tadını çıkarırken, ülkeler arasında parayı hızlı bir şekilde dolaşmaya yardımcı olabilecek yeni çözümler oluşturmaktır.


InstaReM ve Ripple

Singapur merkezli fintech geçen yıl Ripple’ye katıldı. Ortaklık yılın yarısı boyunca gerçekleşti, bu da kripto pazarının o sırada ayı piyasasından yanmaya başlaması anlamına geliyor.

Bununla birlikte, 55’ten fazla ülkede çalışan InstaReM, Ripple’dan vazgeçmeye istekli görünmüyor. Şimdiye kadar hem xVia hem de xCurrent kullanıyor ve son zamanlarda Ripple’ın video kanalı olan Ripple Drop’da gösteriliyor.

kriptopara