Ripple’ın xCurrent 4.0 Güncellemesi Açıldı, Yakında Tüm Kullanıcılar İşlem Yapabilecek

07.05.2019
35
A+
A-
Ripple’ın xCurrent 4.0 Güncellemesi Açıldı, Yakında Tüm Kullanıcılar İşlem Yapabilecek

Ripple’in Teknoloji Şefi (CTO) David Schwartz, geçtiğimiz günlerde, xCurrent’in 4.0 sürümünün şu anda yayında olduğunu ve şirketin şu anda tüm müşterileri mümkün olan en kısa sürede desteklemek için çaba gösterdiğini doğrulamak için Twitter’ı kullandı.

xCurrent, şirketler için sınır ötesi ödemeleri mümkün kılmak için kullanılabilecek ve ödemeleri baştan sona takip edebilecekleri için en önemli Ripple çözümlerinden biridir. Bankalar, genellikle kolayca izlenebilecekleri ucuz ve hızlı işlemler yapmalarının bir yolu olarak kullanılan bu teknolojinin ana kullanıcılarıdır.

David Schwartz’ın tweet’ine göre güncellemenin yeni özellikleri, xRapid desteği, daha kolay bakma, çoklu atlama ve müşteriler için daha kolay entegrasyon.

Ayrıca, bu yeni güncellemenin kesinlikle tamamen ortadan kalkacak çok karmaşık bir güncelleme olacağını söyledi. XCurrent 4.0’ın mimarisi öncekinden farklı olacak, bu yüzden şu anda güncelleme ile ilgili ana sorun ve beklenenden daha yavaş hale getirebilecek

Tweet’in ardından, XRP topluluğu sevindi. Herhangi bir kriptoda olduğu gibi, XRP’nin hayranları var ve hevesle XRP’ye daha güçlü hale gelebilecek ve muhtemelen fiyatları artıracak Ripple duyurularını bekliyorlar.

XRP belirteçlerinin yaratıcısı olan Ripple, yeni SWIFT olmak isteyen bir şirket. Şirket, bankaların ve kurumların para ve zaman kazanmalarına yardımcı olacak çözümler üreterek sınır ötesi ödeme sektörünü bozmak istiyor.

kriptopara