San Marino Cumhuriyeti BlockchainTeşvik Etmek İçin VeChain ile Ortaklık Kurdu !!

24.07.2019
60
A+
A-
San Marino Cumhuriyeti BlockchainTeşvik Etmek İçin VeChain ile Ortaklık Kurdu !!

Sunny Lu (VeChain CEO’su), Andrea Zafferani (San Marino Sanayi, Ticaret, Ticaret, İşbirliği ve Telekomünikasyon Devlet Sekreteri) Andrea Sanffe (San Marino Yenilik Başkanı) Sergio Mottola tarafından bir Mutabakat Zaptı imzalandı. DNV GL Dijital Dönüşüm Küresel Direktörü Renato Renato Grotttola, yeni bir San Marino Düşük Karbon Ekosistemi önerisiyle karbon salınımını azaltma yönünde daha fazla yenilikçilik için bastırıyor.

Düşük karbonlu bir ekosistemin amacı, temizleyici faaliyetleri teşvik etmektir. DNV GL ve VeChain, ilk olarak Çin Halk Sigorta Şirketi, BYD, Bright Foods, yanı sıra en iyi yerel hastaneler ve üniversiteler gibi çok uluslu ortaklarla birlikte çalışan Çin’de blok zinciri bazlı düşük karbon ekosisteminde işbirliği yaptı. Plan, çevre dostu davranışları faydalı ürün veya hizmetlere yönelik kullanılabilecek kredilerle ödüllendirmektir.

San Marino Cumhuriyeti Sanayi, Ticaret, Ticaret, İşbirliği ve Telekomünikasyon Bakanı Andrea Zafferani şunları söyledi:

“San Marino Cumhuriyeti’ni bir deneyimleme kültürünü geliştirmek ve günlük hayatımıza blok zinciri getirmek için ideal bir yer olarak onaylayan bu Mutabakat Muhtırası ile özellikle gurur duyuyoruz. Doğrudan vatandaşların ilgisini çekecek ve sürdürülebilir davranışlarını ödüllendirecek bir projeye hayat verirken, aynı zamanda CO2 emisyonlarının azaltılması, su tasarrufu ve atık bertarafı ve yönetimi ile ilgili ülkenin taleplerini de karşılayacağız. Bizim iddialı hedefimiz, dünyadaki ilk sıfır emisyonlu ülke olmak. ”

Vatandaş, erdemli davranışının etkilerini ölçebilecek. Sürdürülebilirlik odaklı bir davranışın hayata geçirilmesinden elde edilen CO2 azaltımı, uygun bir algoritma ile belirlenecek ve San Marino Yenilik Simgesi ile ödüllendirilecektir.

VeChain CEO’su Sunny Lu ekledi:

“Bu büyük değişimin bir parçası olduğumuz için mutluyuz ve San Marino İnovasyonunun VechainThor’u ekosistemi destekleyebilecek teknolojik bir altyapı olarak gördüğü için onur duyduk. Bu ulusal girişim, VeChain ve tüm küresel blok zinciri topluluğu için büyük bir hedefi temsil ediyor. ”

Kripto Haber