Travala.com, STPT’yi ödeme seçeneklerine Ekledi

18.08.2020
34
A+
A-
Travala.com, STPT’yi ödeme seçeneklerine Ekledi

Merkezi olmayan tokenleştirme platformu Standard Tokenization Protocol, seyahat konaklama rezervasyon platformu Travala.com ile bir ortaklık duyurdu. STP Network, resmi tweet’inde, ortaklığın protokolün yerel belirteci STPT’ye daha fazla fayda katacağını, çünkü artık yeni ortağının platformunda rezervasyon satın almak için kullanılabileceğini ekledi.

Travala.com, uluslararası seyahat konaklama rezervasyonu segmentinde en hızlı büyüyen platformlardan biridir ve kısa süre önce ABD merkezli turizm devi Expedia ile ortaklığa girmiştir. İlginç bir şekilde Travala.com, kripto-blok zinciri endüstrisinin en büyük oyuncularından biri olan Binance tarafından destekleniyor.

Travala.com CEO’su STP Network ile yaptıkları ortaklık hakkında yorum yapan Juan Otero, ağın ekosisteminin ve topluluğunun Travala.com’un küresel varlığını güçlendirmesine yardımcı olacağını söyledi. Juan ayrıca, yeni entegrasyonların yapılmasıyla ilgili genel giderler nedeniyle ortaklıklar konusunda çok seçici olsalar da, STP Network’ün Asya’daki kilit ortaklarından biri olmasının beklendiğini de sözlerine ekledi.

kriptopara