Tezos XTZ Analiz 8 Ekim

08.10.2019
29
A+
A-
Tezos XTZ Analiz 8 Ekim

Tezos (XTZ) şu anda yaklaşık 0,9043 USD olarak değerlendiriyor
     BTC’ye göre, çip başına yaklaşık 0.00011244 olarak işaretlendi

Nomadic Labs ve Octo Technology’nin yardımıyla Equisafe, Tezos Blockchain üzerinde finansal enstrüman değişimi yapmak için Nyx Standardını başlatmaya hazırlanıyor. Ayrıca, bir gezinti yapısı ve duyarlı menü iyileştirmeleri de MVB’ye dahil edildi. Bunun üzerine, Simple Staking (Tezos Rust), Tezos P2P katmanını açıklamak için bir rehber hazırladı. Kılavuz, el sıkışma ve önyükleme işlemindeki teknik detaylara ışık tutuyor.

12 Eylül’de, Tezos 1.0275 USD seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte, bugün 25 gün sonra bugün% 11,46’lık bir düşüşle düştü. Bununla birlikte, haftalık grafikte, madalyonun yassı bir hareketi var ve 01 Ekim’de işlem gördüğü 0.8974 USD piyasa fiyatından% 0.22’lik küçük bir payla güçlendi.

Her ne kadar Tezos’taki haftalık alım satım yatay olsa da, gün içi alım satım işleminde şimdilik% 4 düşüş gösterdi. Dijital madeni para için hemen direnç 0.9089 USD, destek seviyesi 0.8637 USD seviyesinde.

Vakıf Eylül ayında madalyonun çeşitli temel konular üzerinde çalıştı. Madeni para negatif bir trendde olsa ve şu anda kırmızı bölgede olsa da, duyguların yakında tükeneceğine inanıyoruz. Piyasa yeniden yükselişe geçtiğinde, Tezos’ta da benzer bir hareket beklenebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara