TNW Konferansı 2019 Yol Ayrımı: kitle kabulü etkinliği için Blockchain ve Kripto Para

08.04.2019
44
A+
A-
TNW Konferansı 2019 Yol Ayrımı: kitle kabulü etkinliği için Blockchain ve Kripto Para

TheNextWeb, yıllık sert çatal konferansını 9. ve 10. Mayıs 2019’da Amsterdam’da düzenliyor. Etkinlik, dünya genelinde birden fazla endüstriden düşünce ve endüstri liderlerine yer verecek.

Bu yılki etkinliğin odağı dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) üzerinde olacak ve birçok kullanımla ilgili söylemlerin yanı sıra teknolojinin karşılaştığı zorluklar ve benimsenmesini de içerecektir.

TNW2019 Konferansı’nda tartışılacak bazı konular arasında düzenlemeler, çeşitlilik, tokenizasyon ve ölçeklendirme yer alıyor.

Sert Çatal pistinde ana temalar

Konferanstaki bu parçanın teması çeşitli konularda ortalanacak. Bunlardan bazıları şunlardır:

Çeşitlilik

Bu temanın amacı, kapsayıcılığı teşvik etmek, yeni endüstrinin karşılaştığı çeşitlilik sorunlarını çözmek ve geleceği şekillendirmek için ilerlemek için yollar bulmaktır.

Konuşmacılardan bazıları, çeşitlilik problemini çevreleyen önemli konulara bakıyor olacak ve bu sorunu tomurcukta kıstırmak ve her yetenekli kişiye hitap eden her şey dahil, dengeli bir endüstri yaratmak için olası uygulanabilir çözümler öneriyor olacak.

Icos ve STOs

Konuşmacılar da sermaye artırımı için bir araç olarak her iki yönde bakıyor olacak. Daha spesifik olarak, bu caddelerden birini kullanmaya ilişkin en iyi uygulamaları, düzenleyici sorunları ve zorlukları özetliyor ve konuşuyor olacaklar.

Sto’lar endüstride giderek daha popüler hale geliyor, ancak birçok ülkede düzenlemeler ve yasalar, bu konuyu son derece önemli bir şekilde incelemektedir. Uzmanlar, stos’un derinlemesine bir analizinin yanı sıra popülaritesini belirleyen çeşitli darboğazları da yapacak.

Bu, gelişmesine yardımcı olacak daha dostça, daha az karmaşık bir süreç ve çevre yaratmanın yanı sıra büyük bir evlat edinme elde etmek için bir tekliftir.

Yönetmelikler ve birçok sorunları

Düzenleme ve blockchain ve cryptocurrency gelecekte oynayacak rolü odaklanmak bir sürü olacak. Bu, değerleri doğrudan muhalif olan bir endüstride düzenleme talebinin artması karşısında giderek daha önemli hale gelmiştir.

Konuşmacılar, kripto’nun haklarını ve değerlerini ihlal etmeyecek Olası düzenleyici baypaslar, seçenekler ve tavizler hakkında konuşacaklar ve keşfedecekler.

Güven ve bütünlük

Bu tema, blockchain’in bütünlüğü ve küresel şeffaflığı nasıl daha da geliştirebileceğine bakacaktır. Konuşmacılar, müşterileri ve iş ortakları arasında kuruluşun güven faktörünü arttırmak amacıyla kuruluşlar için olası blockchain kullanım durumlarını keşfedecekler.

Ayrıca, çoklu karmaşık varlıklar ve sistemler arasındaki güveni güçlendirecek şekilde kullanımını büyük ölçekte inceleyeceklerdir.

Ölçeklenebilirlik

Blockchain’in ölçeklenebilirlik olması gerektiği kadar evlat edinmenin tadını çıkarmamasının en büyük nedenlerinden biri. Konuşmacılar, bu zorluğun üstesinden gelmemize ve blockchain teknolojisinin yaygın talebini ve kullanımını tetiklememize yardımcı olacak Olası çözümlerden bahsedecekler.

Ayrıca, şu anda şarjı yönlendiren şirketlere ve ölçeklenebilirlik problemini çözme yaklaşımlarına dair anlayışlar da olacaktır.

Sürdürülebilirlik ve uygulanabilirlik

Konuşmacılar, blockchain’in yerleşik endüstrilere nasıl entegre edilebileceğine ve bazı önemli sorunlarının çözülmesine nasıl yardımcı olabileceğine bakacaklar.

İklim değişikliği, yoksulluk, doğal afetler, küresel sağlık ve eğitim gibi küresel sorunları çözme uygulaması da araştırılacaktır.

TNW2019 Konferansında Yol Ayrımında Konuşmacılar

Hard Fork Pistindeki konuşmacılar, çeşitli disiplinlerinde tecrübeli uzmanlar ve liderlerdir. Parça için 20 doğrulanmış Hoparlör Var. Onlar:

Larry Sanger, kurucularından, Vikipedi

Letitia Seglah, Bağımsız Uzman, Avrupa Komisyonu

Jackson Palmer, Yaratıcı, Dogecoin

Francis Pouliot, CEO ve kurucu ortak, Bull Bitcoin

Sally saçak, CTO ve BM sosyal etki stratejisi Danışmanı, acil teknoloji

Simona Pop, kurucu ortak, Bounties Network

Margarita Khartanovich, baş Editör, içgörü Başkanı, ikili bölge

Jon Matonis, Kurucu Yönetmen, Bitcoin Vakfı

Yoni Assia, CEO, eToro

Kaspar Korjus, Genel Müdür, E-Residency Estonya

Jessi Baker, CEO, Provenance

Elliot Callender, Kurucusu, Nodeunlock

Sergio Pereira, Kurucusu, TechHQ

Henry Rouquairol, Melek Yatırımcı, PerchPeek

Joeri van Geelen, Kurucu ve CEO, yapı blokları Grubu

Ricardo J. Méndez, Teknik Direktör, Samsung NEXT

Maurice Schutte, film yönetmeni, bira, uzaylılar ve Blockchain

Ürdün Fransız, Kurucu ve Yönetici Editörü, Grit Daily News

Zeeshan Feroz, İngiltere CEO’su, Coinbase

Jessica Hofmann, Blockchain Kurşun, Atos Benelux Ve Nordics

Tnw Konferansında sert Çatal pistine katılmanın faydaları 2019

Bu, 2019’daki en büyük ve en popüler blockchain olaylarından biridir. Yaklaşık 17.500 katılımcı beklenirken, sektördeki en iyi zihinlerle ağ kurmak için geniş bir fırsata sahip olacaksınız.

Yeni başlayanlara yatırım yapmak isteyen katılımcılar, projelerini anlamak için kurucularıyla buluşmak ve konuşmak için 250’den fazla umut verici girişim bulacaklar. Melek yatırımcılar ve risk sermayedarları büyük şirketlere yatırım yapmak isteyen fon ve o arıyor sağlayan olay.

Diğer faydalar, temalı yuvarlak masa söylemlerine, atölyelere, yan etkinliklere, bu iki gün boyunca Amsterdam’da gerçekleşmeye ve çok daha fazlasına katılmayı içerir.

Bu avantajlara erişim olsa satın bilet bağlıdır. TNW2019 sert Çatal konferansı için bilet fiyatları sadece Expo erişim için €149, bir günlük geçiş için €499, tam etkinlik geçişi için €649 ve öncelikli geçiş için €799 olarak fiyatlandırılır. Bunların en popüler olanı tam etkinlik geçişi için 649 € ‘ dur. Yani, bir seçim yapmanız gerekiyorsa, bunun için gidin.

Kripto Haber