Trinity Kullanıcıları Moonpay ile Cüzdandan Doğrudan İOTA Satın Alabilir

23.12.2019
119
A+
A-
Trinity Kullanıcıları Moonpay ile Cüzdandan Doğrudan İOTA Satın Alabilir

Son güncellemeye göre, doğrudan cüzdandan İOTA satın almaya hevesli olan üçlü cüzdan kullanan kullanıcıların şu anda IOTA’nın “doğrudan cüzdandan satın alınmasını sağlayan bir FIAT / IOTA onramp” ı olan MoonPay ile entegrasyonunu kullanmasına izin verildi.

Şu anda, kullanıcılar 100 € ‘nun üzerinde% 4.5’lik bir ücretle minimum 4.99 €’ luk bir kredi veya banka kartı kullanarak IOTA tokenleri satın alabilirler. Bazı kullanıcılar için biraz pahalı olsa da, bir bankamatik veya kredi kartı ile IOTA satın alma kolaylığı, kart işleme ücretlerini aşıyor.

Gelecekte, kullanıcılar küçük ücretler karşılığında GBP / EUR ile satın almak için banka hesaplarını bağlama seçeneğine de sahip olabilirler. Ayrıca, 150 € altındaki satın alımlar için KYC’ye gerek yoktur ve IOTA’nın KYC prosedürü için MoonPay’den herhangi bir veriye ihtiyacı yoktur.Ayrıca, IOTA bunun IOTA ortamında büyüme ve gelişmeyi iyileştirmek için önemli bir adım olduğunu düşünmektedir. Bu şekilde, bu yeni gelişme IOTA müşterilerine FIAT / IOTA onramp’ı özel kılıyor.

Geçen Temmuz ayında, IOTA Vakfı tüm büyük masaüstü ve mobil platformlarda Trinity cüzdanının piyasaya sürüldüğünü ilan etti. Trinity, kullanıcıları için güvenlik ve kullanıcı dostu olmak üzere iki standart taşır. Şu anda, 1.8 milyar doların üzerinde IOTA işlem görüyor ve tüm platformlarda 160.000’den fazla indirmeyle Trinity büyük bir başarı haline geldi.

Ayrıca, bu, dijital jeton IOTA’yı satın almak için kusursuz bir müşteri deneyimi sağlar. Ayrıca, özellikle MoonPay özel bir ticaret platformu değildir; tüccar olmayan kullanıcıların kripto borsalarına girmeye gerek kalmadan IOTA Jetonlarını keşfetmelerine ve satın almalarına olanak tanıyacak. Ayrıca, Trinity cüzdanının kullanımının genişletilmesinde önemli bir adımdır.

kriptopara