Tron, İkinci BitTorrent Airdrop İçin Hazırlanıyor, TRX Sahipleri 990.000.000 BTT Aldı

09.03.2019
90
A+
A-
Tron, İkinci BitTorrent Airdrop İçin Hazırlanıyor, TRX Sahipleri 990.000.000 BTT Aldı

Binance Launchpad ile Ocak ayındaki lansmanından beri, BitTorrent (BTT) belirteçleri iyi vakit geçiriyor. Şimdi, belirtecin son başarısını anmak için, geçen yıldan beri BitTorrent’in sahibi olan Tron, Tron (TRX) belirteçlerinin sahibine ikinci bir BTT belirteç airdrop yapmaya karar verdi.

Şimdi açıklanan ikinci airdrop, TRX sahiplerinin en az 990.000.000 BTT jetonu alacağını görecek. Bu, Tron tarafından toplam 12 airdrop en az 11,880,000,000 BTT jetonunun verilmesi için verilen daha büyük bir sözün parçası.

İkinci uçak 11 Mart 00:00 UTC’de olacak gibi görünüyor. Katılmak için, TRX tokenlerini Binance, OKEx, Huobi ve hatta Tron Wallet (TRX tokenleri için resmi cüzdan) ve Trust Wallet gibi cüzdanlar gibi çok popüler seçenekleri içeren bir borsada tutmanız gerekir.
BTT Token Airdrops hakkında

İlk uçak 11 ay civarında, 11 Şubat’ta yapıldı. İki yıldan kısa bir süre önce, çok hızlı bir şekilde satılan ve daha fazla bilgi isteyen birkaç kullanıcı tarafından bırakılan Binance Launchpad’deki kriptonun resmi tanıtımından sonra yapıldı.

Kullanıcıların katılmak için tek yapmaları gereken belirteçleri tutmaktır. Justin Sun, şirketin uçaklar karşılığında belirteçleri asla talep etmeyeceğini, sadece kuralları uyguladığınızı ve belirteçlerin payınızı bu kadar basit bir şekilde elde edeceğinizi onayladığında, kendisiyle meseleleri ele aldı.

Eğer uçaklar mevcut kalıbı izlemeye devam ederse, muhtemelen her ayın ilk yarısında 2020’nin başına kadar yapılan aylık uçakları göreceğiz.

İlgili haberlerde BitTorrent, BitTorrent ve uTorrent kullanıcılarının, ortaklarının ve ekosisteminin daha üretken olmasına yardımcı olmak için üç “teşvik planı” oluşturduğunu ortaya çıkardı. Yine de, programlar BTT’yi daha değerli hale getirme ve tüm ekosistemde kullanımı daha yaygın hale getirme vaadi gibi olduklarından, programlar tam olarak açıklanmadı

kriptopara