Tron (TRX) blockchain Just.Game ve Eggie’yi Tanıttı.

15.07.2019
76
A+
A-
Tron (TRX) blockchain Just.Game ve Eggie’yi Tanıttı.

Tron Vakfı, merkezi olmayan uygulamalardaki (dApp) gelişmeler, teknik gelişmeler, TRX’in fiyat durumu, ortaklıklar, satın alımlar ve kullanıcı etkileşimleri hakkında haftalık raporlar yayınlamayı rutin hale getiriyor. Uygulama, Tron topluluğunu, en sevdikleri platformların gelişmeleriyle birlikte takip ettikleri şekilde rahat ettiriyor.

Son zamanlarda, Tron Vakfı, Tron’un ERC 20 standardından TRC 20 standardına geçişinin ilk yıldönümünü kutladı. uzun zamandır beklenen Bit Torrent Hızı ve Bit Torrent Dosya Sistemini serbest bırakarak. Rapor ayrıca, ağın toplamda 513 dApp olduğunu ve iki yeni oyun dApp’in de açıklandığını doğruladı. Bitcoin’in 12.000 ABD Doları’nın altına düşmesinin ardından, piyasa kanamaya devam ettikçe, grafiklerdeki TRX tokeninin ilerlemesine daha da dikkat ediyoruz.

Tron Blockchain Raporu: dApp İncelemesi
Tron (TRX) sadece fiyat açısından değil aynı zamanda kalkınma ve toplum etkileşimi alanlarında da büyük bir büyüme yaşıyor. Blockchain, geçtiğimiz ay 30’un üzerinde ademi merkeziyetçi başvuruda bulundu ve şu anda 519 dApps’de Haziran sonunda 500 markayı geçti.

Tron ağındaki dApp sayısındaki sürekli artış (Resim: Dapp.review)

Son 24 saat içinde dApp’lar 11,5 milyon ABD Dolarından fazla bir artış kaydetti ve geçtiğimiz 24 saat içinde işlem hacminde% 45 artışa işaret etti. Son 24 saat içinde ağa 8.000’den fazla kullanıcı eklenmiş – dApp’larda toplam 46.700 kullanıcı da dahil olmak üzere, kullanıcı sayısı son günlerde keskin bir şekilde artmıştır.

Tron blockchain, geçtiğimiz hafta toplam 1033 akıllı sözleşmeyle DappRadar’da başlatılan bir dizi akıllı sözleşmede sağlıklı bir büyüme göstermektedir.

Tron’da yeni dApp’ler
Oyunlar ve kumar sporları, Ethereum (ETH), Eos (EOS) ve dünyanın en büyük üç dApp platformu olan Tron’daki en iyi dApp’lardır. Team JUST – ve Eggie.world tarafından yaratılan Tron Just.game’i karşıladığı için ekosisteme iki tane daha eklendi.

Just.game, oyunun adil olmasını sağlamak için ekonomik bir mekanizma ile yeni bir oyun mekanizmasını birleştiren eşsiz bir oyundur. Oyunun yaratıcıları FOMO 3D oyununu yaratmasıyla bilinir. Eggie.world bu haftanın başlarında beta versiyonunu piyasaya sürdü ve oyuncuların yumurtadan çıkana kadar bir yumurtaya bakmalarını gerektiren bir koleksiyon oyunu ortaya koydu. Yumurta, herhangi bir Tron bazlı token kullanılarak eğitilebilir ve beslenebilir.

TRX Finansal Performans
Bitcoin’in 14, 2019 Pazar günü 11.200 USD’in altına düştüğü fiyatının ardından pazar kanıyor. TRX şu anda Coinmarketcap listelerinde 10. sırada. Belirteç, son 24 saatte fiyatın% 1,5 oranında düşmesini temsil eden 0,028837 USD seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değeri büyüklüğü 1.922.886.033 USD seviyesindedir.

Ocak 2019’dan bu yana 2Tron (TRX / USD) fiyat grafiği (Kaynak: Coinmarketcap)

Tron Public Chain Division (TRX) teknik direktörü Marcus Zhao geçtiğimiz günlerde geliştirme ekibinin bu haftanın başlarında isimsiz ödeme sistemini serbest bırakmaya son verdiğini duyurdu. Bitcoin.

Kripto Haber