Tron (TRX), Diğer Blokajlara Göre En Hızlı Büyüme Oranına Sahip

03.05.2019
32
A+
A-
Tron (TRX), Diğer Blokajlara Göre En Hızlı Büyüme Oranına Sahip

Tron (TRX) diğer Blockchains arasında en hızlı Dapps büyüme oranına sahiptir


Justin Sun’ın TRON blockchain’in büyümesi geliştiriciler arasında büyük bir popülerlik kazanıyor, çünkü Tron, şu anda hedeflenen kayıtlı dApps sayısından 3 dApps .2019’te Justin Sun, Tron, tüm blockchain endüstrisinde dApps geliştirmek ve aynı zamanda “ethereum‘u anmak”için en önemli blockchain platformunu yapmayı planladığını açıkladı.

Raporlara göre, TRON blockchain 397 dapps’i başarıyla başlattı. Birkaç hafta önce, büyüme oranı günde en az 2 dApps serbest bırakıldı.

“DAPPS Şampiyonu”


Tron için bu büyümeye rağmen, Justin Sun’un “dApp şampiyonu ” olma hedefi hala gerçekleşmekten uzaktır. Geçerli “dApp şampiyonu”, Ethereum, 1700 başarılı yayımlanan dApps üzerinde vardır. İkincisi, Tron ‘ unkinden daha düşük bir büyüme oranına sahip olmasına rağmen, 498, blok zincirinde dApps yayınladı.

Blockchain Ekosistemi Olgunlaşmamışlığı
Bu numaraları, ancak, blockchain Sanayi gelişmemişlik yansıtır.

Yüzlerce başarılı bir şekilde başlatılan dapps’e rağmen, çok sayıda kişi Son 24 saat içinde aktif işlem yapmadı.

Bununla birlikte, bu düşük sayılara rağmen, aktif olan dApps, her gün milyonlarca dolar değerinde işlemlere sahiptir ve çok başarılı dApps olduğunu göstermektedir.

Bitfinex Skandalı


Tether’in stablecoin USDT’NİN pazarları manipüle etmek için kullanıldığı iddia edilen Tron Bitfinex/Tether skandalına rağmen, Cardona ile marketcap’ın 10 numaralı noktası için sürekli rekabet ederek istikrarlı kaldı.

Tron, Daha Verimli


Tether, yakın zamanda Tron blockchain’e göç etme sürecinin, Omni blockchain’den yakında başlayacağını ve Tron’un daha verimli bir blockchain olduğunu belirtti.

Şu anda dolaşımdaki tüm usdt’nin 4.5% ‘ sinin üzerinde TRON blockchain üzerinde çalışan belirteçler var.

Şu anda, trx yaklaşık 1.5 milyar USD istikrarlı bir piyasa değeri vardır, coinmarketcap göre her belirteç ile, değerinde $ 0.023720.

Kripto Haber