TronWallet, Android ve iOS Kullanıcıları için Sürüm 3.1.5’i Piyasaya Sürüyor

08.03.2020
84
A+
A-
TronWallet, Android ve iOS Kullanıcıları için Sürüm 3.1.5’i Piyasaya Sürüyor

Dünyanın en güvenilir cüzdan çözümlerinden biri olan TRONWallet & Getty / IO, müşteri deneyimini daha önce hiç olmadığı kadar zenginleştirmek için en son yenilikçi ve gelişmiş 3.1.5 sürümlerini tanıttı. Yükseltme, Apple mağazasında ve Google Play Store’da mevcut olacak.

Yeni başlatılan çözüm, Bitcoin / USDT çiftleri için Swap desteği, düşük döviz kuru ve Swaps fiyatı ve 12 Words Seed ve Backup desteğinin oluşturulması için kolaylaştırılmış süreçler gibi bir dizi karlı özellikle aşılanacak. Yeni arayüzde, kullanıcıların SWAP ücretlerini en aza indirmelerine yardımcı olacak VIP Katman Aracı adlı bir araç da bulunacak. Yeni güncellemenin TRONWallet sisteminin popülaritesine eklenmesi muhtemeldir.

Resmi duyuruya göre, yükseltme, TRONWallet ve Getty / IO’nun özel uzmanları tarafından, madeni para ve tokenlerin ağda takas edilmesini sağlayan kullanıcılar için seçenekler aralığını genişleterek müşterilerin yükünü hafifletmek için tasarlandı. . Kullanıcılar artık TronWallet mobil uygulamasında Bitcoin’i USDT’ye değiştirebilir veya tersini yapabilirler. Takas için kullanılabilen USDT, şu anda 598 Milyon USD’lik bir piyasa değerine sahip olan USDT-TRON’dur. USDT-TRON işlemleri 3 saniye içinde ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. İlginç bir şekilde, BTC / USDT takas özelliği, müşteriler için sanal paraların oynaklığıyla başa çıkmada önemli bir rol oynayacaktır. BTC ve USDT varlıklarının yanı sıra kârın artmasına yardımcı olacaktır.

TWX tokeninin sahiplerinin VIP Seviye aracının hizmetlerine erişmelerine izin verilecek, bu da Takas ücreti ücretlerini% 25 oranında azaltmalarına yardımcı olacak. TWX ve takas ücretleri arasındaki ilişki dolaylı olacaktır, bu da daha fazla TWX’e sahip olan müşterilerin daha az TWX jetonu alacak olanlara kıyasla daha düşük bir Takas ücreti ödemek zorunda kalacağı anlamına gelir. TronWallet Ömür Boyu Abonelik Jetonu sahiplerinin takas ücreti ücretlerinin değerinde ekstra bir indirim olacaktır.
Sürüm 3.1.5 Gelişmiş Özellikleri:

    Daha iyi tarayıcı değişikliği hesapları
    Ayarlar menüsüne sosyal hesaplar ekleme
    USDT’yi sabit jeton olarak doldurun
    QR Kod ile BTC göndermeye çalışırken hata sorunlarını çözme
    Tarayıcıda geçmiş geçmişi sorununu düzeltin
    Portföy ekranı grafik sorunlarını düzeltme
    Portföy ekranında simge öğesi düzenini çözme
    Donma belirtecindeki hatayı düzeltin
    Seçilen kullanıcı hesabı için işlem görüntülemesini iyileştirme

kriptopara