Trust Wallet Binance Dex İş Birliği

27.01.2019
171
A+
A-
Trust Wallet Binance Dex İş Birliği

Yeni Binance DEX’lerine göz attığımızda, dünyanın en büyük şifreli para birimi döviz alış-verişi borsaları yine aynı seviyedeydi, bu kez Trust Wallet ile bir araya geldi. Dev cüzdan tarafından yapılan bir açıklamaya göre, Binance Chain ve DEX için yerli cüzdan olacak.

Trust Wallet gerçekten de BTC, ETH ve ERC-20, ERC-223 ve ERC-721 standartlarında 20.000’den fazla farklı jetonu desteklediği için kriptolu alanda dev bir mobil cüzdan.

Topluluğun yönlendirdiği ademi merkeziyetçi değişim ile takım çalışması, Trust Wallet’ın aradığı tanıtım verilen her iki taraf için de bir artı.

Entegrasyon, mobil cüzdanın 2. yinelemesi olan Trust 2.0’ın en son sürümü olarak adlandırılan cüzdanın yetenekli ekibine aktarılacak. Ekibe göre, işbirliği, cüzdanın kullanıcılarının Binance Chain’in hızlı onaylama zamanının tadını çıkaracakları anlamına geliyor.

Kullanıcılar, borsadaki yerel cüzdanlar olacağı için farklı bir arayüze duyulan ihtiyaç konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaklar. Platformun donanım cüzdanlarında mevcut olan yeni soğuk depolama işlevi, takas sırasında kullanıcı güvenliği ve rahatlığı sağlayacaktır.

Kolay kullanıcı dostu bir ortam olacaktır. M-cüzdanın yükseltilmesinin bir kısmı, Binance Coin (BNB) ‘nin erişilebilirliğini artıracak bir masaüstü versiyonunu içerecektir.

Trust Wallet kısa süre önce TRON, VeChain, CoChain, POA Network, Ethereum Classic ve Wanchain’i içeren kripto para birimleri listesine DASH’yi desteklemeye başladı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.