Truxir ICO (TIR)

20.01.2019
85
A+
A-
Truxir ICO (TIR)

Geri Dönüşüm Endüstrisi ve ekonomisi için en gelişmiş Blockchain

Truxir, atıkları ve geri dönüştürülebilirleri gerçek değere dönüştürmek için blockchain tabanlı bir platformdur kripto paralar, enerji, gaz, çöp imhası ve diğer ortakların hizmetlerinde veya sadece kahve tüccarları ve bağlı şirketlerinde indirim olarak kullanılabilir .

Proje

Felsefemiz tamamen atık geri dönüşümüne modern yaklaşım ile ilgilidir. 
algoritmik işlem modelleri yaratma.

Bizim çözümümüz 

İnternet fırsatlarını, küresel projemize katılmak için mümkün olduğunca çok insanı çekmek ve bu endüstriyi ticari olarak daha uygun hale getirmek için kullanıyoruz.

Dünyamizin ortak çaba ile atıklardan kurtulmasına yardımcı olmak ve yıllar boyu istikrarlı bir şekilde gelirinizi sağlamak için şimdi hızla büyüyen bu sektöre katılabilirsiniz. Sonuçta, iyi bir şey yapmak ve yardımcı olmak harika hissettiriyor.

Benzersiz gelir yönetimi sistemimiz, yüksek ve istikrarlı bir gelir elde etmek için ihtiyaç duyulan her şeyi birleştirir: verimlilik, şeffaflık ve kullanım kolaylığı. Bir kuruş kaybetmemek ve çevreye ve geleceğinize katkıda bulunmak için daha fazla kazanmak için çalışıyoruz.

Sorunlar ve Çözümler

Çevre güvenliği, modern dünyada gündemdeki en acil konulardan biridir. Dünyanın doğal kaynaklarının yetersiz kullanımı, hızlı teknik ilerleme ve dünya nüfusunun yoğun şekilde artması ciddi ekolojik sorunlara yol açmaktadır.

sorunlar

Daha önce bu sorunun ciddiyeti, çevre atık geri dönüşümüyle bir dereceye kadar başa çıkabildiğinden beri olduğu kadar açık değildi, ancak hızlı teknoloji gelişimi bunu çok zorlaştırdı. Tamamen ayrışması yüzlerce yıl gerektiren yeni malzemelerin ortaya çıkması, çevrenin buna karşı durmasını imkansız hale getirdi. Ayrıca, son yıllarda üretilen atık miktarı birçok kez artmıştır.

Bununla birlikte, bugün kişi atıkları yeniden kullanılabilir ve insanlara faydalı çok çeşitli araçlara ve ürünlere dönüştürülebilen olası hammadde kaynağı olarak görmelidir.

Çözümler

Merkezi olmayan kripto para birimi, tüm kripto para birimi sistemi tarafından toplu olarak, sistem oluşturulduğunda tanımlanan ve halka açık olarak bilinen bir oranda üretilir.

Merkezileştirilmiş bankacılıkta ve Federal Reserve System gibi ekonomik sistemlerde, kurumsal kurullar veya hükümetler fiat para birimlerini yazdırarak veya dijital bankacılık defterlerine ilaveler talep ederek para arzını kontrol eder.

Adı:Truxir

sembol:TIR

ICO Başlat:   15,01,2019

ICO Sonu:  15,04,2019

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz. 

Kripto Haber