UHIVE

09.03.2019
121
A+
A-
UHIVE

Sosyal Ağlarda Yeni Bir Dönem

UHIVE yeni, yenilikçi ve kullanımı kolay bir sosyal ağdır. Dünyanın ilk fiziksel boyutunu ve Hibrit blockchain teknolojilerini birleştiriyor. AI tarafından kontrol edilen gelişmiş bir ağdır ve kullanıcılara benzersiz, eğlenceli ve güvenli bir deneyim sunmak için sanal gerçekliği destekler. Eğlence İnternet Platformu Yazılımıdır.

UHIVE Hakkında

UHIVE, tüm sosyal ağ kullanıcılarına hitap etmek için tasarlanmış fiziksel boyutta ve son teknoloji hibrit blockchain teknolojisine sahip yenilikçi bir sosyal ağ platformudur. UHIVE Yapay Zeka ve blockchain teknolojisini insan dokunuşuyla bir araya getiriyor ve kullanıcılara benzersiz, eğlenceli ve güvenli bir deneyim sunuyor. Fiziksel boyutlara sahip dünyanın ilk Mobil tabanlı sosyal ağıdır.

VR meraklıları için Sanal Gerçekliği desteklemek için sıfırdan tasarlanmış bir platform.

Fiziksel boyutları birleştiren ilk Sosyal Ağ olarak, kullanıcılara sosyal deneyimi algılarıyla keşfetmeleri için tamamen yeni ve yenilikçi bir yol sunuyor.

 UHIVE, düşünülmüş sonsuz alanlarda yürüyerek kullanıcıların kendileri için yolculuğu keşfetmelerini ve keşfetmeye değer olduğunu görsel olarak belirlemelerini sağlar.

Fiziksel boyutlar, UHIVE’daki kullanıcıların alanlarını ağda fiziksel bir konum sağlar ve kullanıcının katılım düzeyine, uygulamaya harcanan süreye ve diğer bazı faktörlere bağlı olarak, kullanıcı alanı diğer kullanıcılar için daha görünür ve çekici olur ve bu bir yeni pazarlama boyutu, örneğin, alanınız yoğun trafiğe sahip ünlü bir alanın yakınındaysa, o alanı ziyaret eden insanların çoğu da sizinkini görecek, bu alan konumunuzun değerini artıracaktır.

Ayrıca, tüm kullanıcılara, “Medeni Dünya” ve “Gri Dünya” olmak üzere farklı özelliklere sahip iki dünya için iki benzersiz deneyim sunuyor.

Uygar Dünya ve Gri Dünya. Uygar Dünya, Dünya’yı yansıtır ve kurallar ve düzenlemelerle yönetilen ekili bir ağdır. 

Burada, kimlikler gerçektir ve kullanıcıların aile ve arkadaşlar ile bağlantı kurmasına ve yeni insanlarla tanışmasına izin verir.

Kullanıcılara keşfedilmemiş ve kontrolsüz alan sunan, kendi alanlarını yaratabilecekleri ve tamamen isimsiz kalabilecekleri sosyal ağın benzersiz bir parçası olan “Gri dünya”. Kullanıcı deneyimini özgürleştiren ve kullanıcıların hayal gücünü genişletmeleri için yeni şanslar açan bir dünya. Bu dünya tamamen merkezden uzak bir yapı ile izole edilmiş ve güvence altına alınmıştır.

Kullanıcılar, biri Uygar dünyada, diğeri de Gri dünyadaki birden fazla profile sahip olabilir. Gray dünyası özgürlük sağlamak ve kullanıcıların gizliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır ve aynı zamanda insanların faaliyetlerini ve verilerini gizli tutma hakkı ile sistemi kötüye kullanmamaya dikkat etmek arasındaki ince çizgiyi tanımlar.

yasa dışı faaliyetler yarat. Yenilikçi Hybrid Blockchain teknolojimizle, kullanıcılar kimliklerini, verilerini ve etkinliklerini tamamen güvende ve adsız olarak alacaklardır.

HIVE Tokens, tüm kullanıcıları kendi katılım seviyelerine göre ödüllendirmenin yanı sıra tüm dijital ticaret araçlarını yönetmek için yarattı. HIVE Tokens, ürünler, dijital varlıklar ve hizmetler için işlem sürecinde temel olduğu için yeni bir dijital ekonomi çağının doğuşuna işaret ediyor. 

HIVE belirteci değerinin büyümesi, belirteç organik bir reklam geliri akışı ile sübvanse edildiğinden sosyal ağ kullanıcı tabanının büyümesine bağlıdır.

İco Başlama : 16,01,2019

İco Bitiş : 15,04,2019

Kripto Haber