WeBuy ICO (WBY)

21.01.2019
30
A+
A-
WeBuy ICO (WBY)

Evrim geliyor! İsteğe Bağlı İlk Reklam Platformu

VİZYON

WeBuy, Alıcılar ve Satıcılar İçin Yeni Bir Dünya Kuruyor

WeBuy, alıcı ve satıcı iletişimi için tamamen yeni bir deneyim yaratıyor.

Ne Zaman, Neden ve Nasıl Ulaşılacağını Seçin ve Para Kazanın!

Bu yeni dinamikle birlikte, alıcıların ihtiyaçları bir önceliktir. Temasa geçildiğinde, alıcılar kuralları ve koşulları belirler. Satıcılar daha sonra doğrudan ilgilenen alıcılara en iyi ürün ve hizmetlerini sunabilirler.

Karlı bir iş kurmak

Bu yeni dinamikle, alıcılar sadece telefonlarından bilgi paylaşarak karlı işler kurma şansına sahip olacaklar!

Potansiyel Bir Alıcının Coğrafi Konumlandırılması

Bu yeni dinamikle, yerel işletme sahipleri potansiyel müşterileri gerçek zamanlı olarak coğrafi konumlandırabilir; Ürün ve hizmetlerini satın almak isteyen müşteriler.

NASIL ÇALIŞIR

WeBuy, reklam devlerinin tekelini üstleniyor ve güç ve parayı alıcıya geri veriyor. Aslında KOBİ’lerin ürünlerini ve hizmetlerini ilgilenen kişilere hızlı, basit ve en düşük maliyetle tanıtım yapmalarını sağlıyoruz.

Bir alıcı satın almak istediğinde, satın almak istedikleri ürünü veya hizmeti tanımlayan bir SellMe profili oluşturur. SellMe profili daha sonra alıcının aradığı ürün veya hizmetleri satan alıcının coğrafi alanındaki WeBuy satıcılarına gönderilir.

Reklam vermek için ödeme yaptıktan sonra, satıcılar potansiyel müşterileri veya müşterileri için ürünleri ve hizmetleri tanıtırken, alıcıları görebilir ve SellMe profillerine cevap verebilir, gerçek zamanlı olarak iletişim kurabilir.

Platform iki ana konsepte dayanmaktadır:

1. Yeni iletişim paradigması

Satıcılar, belirli ürün veya hizmetlere ilgi duyduklarını ifade eden alıcılarla iletişim kurmak için ödeme yapar. Alıcılar, satıcılar tarafından ödenen reklam ücretlerinden bir pay alırlar. Bu, katılan her iki taraf için de gerçek bir kazan-kazan sonucunu veriyor.

2. Alıcılar Tarafından Oluşturulan ve Sahiplenilen Platform

Alıcılar, kendi Alıcı Tavsiye Ağlarını (BRN) oluşturmak için satıcıları WeBuy’a işe alabilirler.

BU YAKLAŞIM, KAZANAN KAZANAN YENİ BİR DURUMA YOL AÇAR .

Alıcılar, istedikleri ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, en yakın fiyatta bulabilirler ve alakalı reklamları incelemek için tazmin edilirler. 
Satıcılar potansiyel müşterilere ulaşabilir ve bildikleri müşterilere kendi ürünleriyle ilgilenir. 
Aslında, müşteri kazanımı ve işlem maliyetleri düşürülüyor ve reklamlar hedefleniyor ve oldukça etkili. Bu, katılan her iki taraf için de gerçek bir kazanmayla sonuçlanıyor.

BLOCKCHAIN

Blockchain teknolojileri, WeBuy’a tam şeffaflık ve güvenilirlik sağlar.

WEBUY AMAÇLAR – YARDIMINIZ VE DESTEĞİNİZLE – ÜÇ YILINDA ÇOK KESİNTİSİZLEŞTİRİLMİŞ BİR OTONOM KURUMSAL OLMAK (DAC) OLMAK.

WeBuy tamamen açık kaynak olacak ve belirteçlerinin çoğunluğunu kontrol eden hiçbir kuruluş olmadan özerk olarak faaliyet gösterecek. Verileri ve çalışma kayıtları, halka açık bir merkezi olmayan blok zincirinde kriptografik olarak depolanacaktır.

WeBuy, belirteçleri üretecek, kriterleri belirleyecek ve 1. günden itibaren yardımcı belirteçleri dağıtacak.

WeBuy, önerilen tüm gelişmelere ve tüm WeBuy kullanıcılarının çoğunluğunun fikir birliğine dayanarak pazar geri bildirimlerine yanıt olarak protokolünü uyarlayacaktır.

Merkezi olmayan bir defter ve kullanıcı dostu bir uygulama / pazar kombinasyonu kendi kendine yeten bir ekosistem oluşturur.

WeBuy platformu, gelirlerin paylaşımı için mülkiyetin doğrulanmasına ve onaylanmasına izin verir.

WeBuy paylaşım modeli Akıllı Sözleşme olarak uygulanacaktır. İşlemler asimetrik şifreleme anahtarları kullanılarak doğrulanacaktır. Satıcılar, ödedikleri reklamların yalnızca ilgilenen alıcılar tarafından görüldüğünden emin olacaklardır.

Adı: WeBuy

sembol:WBY

ICO Başlat:        07,01,2019

ICO Sonu:16,02,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.