Binance Exchange BNB ve USDT’li İki Monero (XMR) İşlem Çiftine Destek Verdi

16.03.2019
21
A+
A-
Binance Exchange BNB ve USDT’li İki Monero (XMR) İşlem Çiftine Destek Verdi

Son zamanlarda, Binance kripto değişimi, Monero’yu (XMR) içeren iki işlem çiftinin eklendiğini doğruladı. İki, XMR / BNB ve XMR / USDT, 15 Mart 2019 tarihinden itibaren ticarete sunulacak.

Borsa platformu son zamanlarda, birçok ortaklığa girerek ve yeni ürünler piyasaya sürerek çabalarını kesinlikle arttırdı. Bu gelişmeden önce, Monero Bitcoin ve Ethereum’a karşı işlem görüyordu. Yeni çiftlerin eklenmesi elbette kullanıcıları heyecanlandıracak çünkü XMR dünyanın önde gelen gizlilik merkezli kripto para birimidir.

Bu hafta, XMR’nin piyasa değeri 880 milyon dolar olarak gerçekleşti. USDT ve BNB ise her ikisinin de 2 milyar doları aşan bir piyasa değeri var. İşlem çiftlerinin piyasaya sürülmesinin üç şifreleme para biriminin her birinin değerini artırması bekleniyor. Ayrıca, İlk Borsa Tekliflerinin (IEO’ler) tomurcuklanma eğilimi, sanal paraların benimsenmesini daha da artıracaktır.

Duyurunun hemen ardından, XMR’nin değeri küçük bir farkla yükseldi. Binance değişimindeki liste, oldukça popüler olan sert çatallarından beri kripto para biriminin en büyük gelişimidir. Sert çatalın amacı, ölçeklenebilirliği sağlamak ve madalyonun kötü niyetli saldırılara karşı kırılganlığını azaltmak için blok boyutunu ayarlamaktı.

Sert çataldan sonra Monero’nun hash oranı düştü ve ASIC madencileri en büyük düşüşleri yaşadı. Bildirilen rakam% 80 civarındaydı. Sonuç olarak, kullanıcılar sert çatalın etkinliği konusundaki endişelerini dile getirdiler. Kesin olarak, Reddit’teki bir kullanıcı, çatalı kontrolünün ASIC madencilerinden botlu bilgisayar korsanlarına kaydırdığını iddia etti.

Bununla birlikte, Binance dünyadaki bir numaralı dijital ticaret platformu olarak yerini almaya devam edecek gibi görünüyor. Sonuçta, kripto yatırımcıları için giriş koşullarını düşüren ilk borsa oldu. Ayrıca, Monero’nun eklenmesi, ademi merkeziyetçiliği teşvik etme misyonu ile de uyum içindedir.

kriptopara